Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Роздуми про поточний політичний момент людини, яка не має жодного відношення до політиків.

Olexandr Teren | 5.06.2009 06:01

6
Рейтинг
6


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
3

Подається як комент до статті на УП "Право на восстание
03.06 13:26 ___Віталій Помазанов" http://www.pravda.com.ua/news/2009/6/3/95894.htm
Де є інтерес народу України? Однозначно – 100% мажоритарка, прямі, всенародні вибори Президента.


Автор статті на УП і правий і не правий. Правий в тому, що державників в Україні нема, а от із роздумами чому нема, я згоден не зовсім. Візьмем Білорусію. Історія такаж як і в України – бездержавна. Навіть гірше: не було ні козаччини, ні УПА, ні спроб творення держави в подіях 1917р. І також їм державність звалилась на голову. Але Лукашенко не дав розграбувать економіку держави, не дав піднятись піні, зберіг за державою всі важелі впливу на економіку, на поведінку бізнесюків. Результат – Білорусія, білоруси наразі в більш вигідному положенні ніж Україна і українці. У нас Злодій Кучма зіпсував початок будування держави, віддав економіку на розтерзання шакалам

і наразі ми меєм, те що маєм. Шакали наїлись, розтовстіли, і відчувають свою повну безкарність і вседозволеність. Латентне трохи завуальоване балачками про демократію безмежне користування владою для цілей власного збагачення, цих шакалів уже не задовольняє. І вони дозріли до повного захвату влади в країні і придушення всіх і вся, хто хоч будь як ставить питання про обмеження їх безконтрольності.

Пам*ятаєте – "бандитам тюрми"? Фактично всі ми бачили в цьому лозунгу усунення від влади цих шакалів і воздання їх трудам із паяльниками в руках по заслугах, руйнування бандо-олігархічного укладу економіки. Не судилося. Народ України кинули самим наглим способом.

Уже в 2006 році під прикриттям перевиборів у виконівчу владу, Ющенко повертає Януковича – прапор всіх шакалів-олігархів. Ющенко далі пробує вести свою бездарну гру і завгар іде з посади. На чолі виконавчої влади стає дама із підпільного відеопрокату. Це вже кінець того часу, коли два клана ще пробують використаь в своїх особистих інтересах ніякого Президента.

Та все очевиднішим стає його слабкість, безволья, не уміння регулювать ЇХ відносини і бути гарантом збереження між ними статус-кво. І от тепер, коли посада Президента, завдяки бездарності, безвольності, безкінечним помилкам і бездумному заграванню із бандюками Ющенка перестає щось значить, ця посада вже нікого не цікавить

І клан Тимошенко і клан Ахмєтова, приходять до висновку, що їм краще договоритись між собою, бо розводного нема, та і взагалі це лищній ланцюг. До того ж зроблений із г-мна. Тож вони бажають ні з ким владою, державою не ділитись: парламентьська жержава і Президент, підпорядкований парламенту. Закон про вибори до ВР унеможливлює проникнення туди будь-яких сторонніх сил. Все. Каюк. Держава, влада, населення поділене раз і надовго. Це якщо без демагогії і профанації (а саме це Ющенко із цих питань і зробив) про голодомор, мову, історію.

Де є інтерес народу України? Однозначно – 100% мажоритарка, прямі, всенародні вибори Президента.

Що буде працювать на користь творенню держави? Те, що і декларувалось на прикінці 2004р.

Бандитам – тюрми, тобто перегляд приватизації, демонополізація економіки, прозорість в постачанні енергоносіїв (не забуваймо із чого починався клан Тимошенко), впровадження безальтернативного Закону судочинства, демонополізація (а може і демонтаж) влади ПР на Донеччині, люстрація.

Хто візьме на себе роль провідника інтересів народу, побудови громадянського суспільства?

Не знаю. Деяка надія на Тягнибока. Хоч в принципі на це здатна мабуть (теоретично) і людина із групи Вітренко, але це буде означать кінець України.

І така думка-побажання до дописувачів НП. Не вводіть в оману себе і людей Ющенком. Чим скоріш ми цього безвольного Стецька позбавимся, тим краще. Може бути лише якась ситуативна підтримка, щоб щось там зробив наостанок, аби затруднить реалізацію планів ПРиБЮТ. Якщо він іще на що небудь здатний і спроможний. Балога ж не дарма втік.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua