Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Національна ідея: Своя держава в Своїй землі   Свої – Бог   Правда й Воля
16
Рейтинг
16


Голосів "за"
20

Голосів "проти"
4

Коментарі
  | 3.04.2009 18:25
Ей, гряди, Господи, истреби семя Амалика явлением уст Твоих!
  | 3.04.2009 19:20
ДО ВЫВОДА ФЛОТА
ОСТАЛОСЬ
2978
дней
Werwоlf   | 3.04.2009 19:23
Victoria:
Аналогічно.
Я вже деякий час задаю питання до російсомовних: Чогови прагнете? Відповідь на це питання однозначно позіціонує відповідаючого. Навіть ухильна відповідь дає однозначну позицію. Отже трактовка національної ідеї у моєму розумінні УКРАЇНСЬКА УКРАЇНА. Більш розлого – це означає Україна з точки зору української історії та культури, вони (сторія, культура) – і є кінцева ціль розвитку ідеї. Можна сперечатися про шляхи, але не про кінцевий ітог: можна йти швидко/повільно, м'яко/жорстко, демократично/диктатом – але в кінці шляху необхідно отримати Українську Україну, а не країну з назвою Україна, що, на жаль існує зараз.
  | 3.04.2009 19:38
святі слова, особливо, в останньому абзаці.
  | 3.04.2009 19:45
Нет никакого смысла в украинской национальной идеи для русскоязычного гражданина Украины!
В чем смысл этой идеи? В запрете всего русского? В этноциде и попытке ассимиляции в некий украинский народ который происходит от триполья? Во втягивании Украины (под патронатом заокеанских любіх друзів) в постоянный конфликт с Россией?
В таком виде эта нац. идея большинству людям и даром не нужна,хорош пример Ющенко который является проводником этой националистической идеи,и который имеет рейтинг равный статистической погрешности,и вскоре отправится на свалку истории вместе со своей бездарной политикой.
А в пост-ющеновской Украине вполне возможно добится согласия и мира.Главное,желание!
  | 3.04.2009 19:59
Ющенко багато шкоди зробив в питанні становлення українства, тут сперечань нема. Але ж на ньому світ клином не зійшовся. Прийдуть нові, які будуть мати більші успіхи на цьому напрямку. Питання тут в іншому. Відкинем також завзятих москалів, їхні цілі відомі. На ситуацію в ту, чи іншу сторну, може кардинально вплинуть великий прошарок нині зросійщених українців, які зневажають, в силу історичної совьєтської пам*яті, свою мову, свої традиції, свою Батьківщину. За них, за їхній світогляд іде боротьба. І треба сказать щиро, що москалі тут діють нахабно, рішуче, наполегливо і агресивно. Самий свіжий приклад – сьогоднішні біг-борди в Києві із натяком на відновлення Малоросії у складі московщини.
  | 3.04.2009 20:17
ANONIM:Брате мій, УКРАЇНЦЮ. Моя думка така... Просто наш совєтській народ (а більщість такою є на сьогодні) просто ще не доріс до Президента України європейського гатунку... Нам потрібна сильна рука і т.п. (див. соц опитування)... Багато чого в нас посіяно за останні 100 років... нажаль...
  | 3.04.2009 20:23
Україні, українству треба вистоять ще десь років 15-20. Ворог страшний, безжальний, цинічний і підступний. Але вже підкошений минулим нездоровим способом життя. Населення стрімко скорочується, нинішні загули на шляхах авторитаризму разом із непомірним транжиренням грошима в лавці озброєнь, ще більше загострюють старі хвороби. Простіше говорячи, стара кляча, вересклива, сварлива гульвіса і марнотратка Росія (вибачте решта росіян немоскалів), ось ось прикаже довго жить.
І саме цим зробе неоціненну послугу всім навколишнім сусідам, а насам перед Україні.
  | 3.04.2009 20:52
Во время последнего визита в Чехию Ющенко дал эксклюзивное интервью чешскому изданию "Хозяйственные новости" и украинской газете "Дело". Уникальным выглядит высказывание, которым он отреагировал на такой вопрос: "Що ви відчуваєте, знаючи, що чотири роки тому до вас ставилися як до національного героя, а сьогодні ваша популярність різко впала (за деякими даними, аж до 2%)?"

Ответ Виктора Андреевича просто поразил точностью в расстановке акцентов: "Не буду коментувати відсотки, але розумію, що політик, який говорить про сталінський терор і голодомор, який кожного місяця відвідує Брюссель і просуває членство в НАТО, не буде збирати очки популярності".
  | 3.04.2009 20:53
Отметим, речь идет о рейтинге не в России или Беларуси, а в самой Украине. Как видим, нынешний глава государства откровенно признает, что "просуває членство в НАТО", для чего "кожного мiсяца відвідує Брюссель", что вся его политика, проводимая на протяжении четырех лет, оказалась отторгаемой 98% жителей страны, т. е. идущей вразрез с мышлением украинского народа. Таким образом, Виктор Андреевич не выполнил один из основных постулатов своей присяги перед гражданами демократической Украины: "Зобов'язуюсь усіма своїми справами... виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників..."
Werwоlf   | 3.04.2009 20:54
ANONIM:
Україні, українству треба вистоять ще десь років 15-20. Ворог страшний, безжальний, цинічний і підступний. Але вже підкошений минулим нездоровим способом життя. Населення стрімко скорочується, нинішні загули на шляхах авторитаризму разом із непомірним транжиренням грошима в лавці озброєнь, ще більше загострюють старі хвороби. Простіше говорячи, стара кляча, вересклива, сварлива гульвіса і марнотратка Росія (вибачте решта росіян немоскалів), ось ось прикаже довго жить.
І саме цим зробе неоціненну послугу всім навколишнім сусідам, а насам перед Україні.
+++
  | 3.04.2009 20:59
to ANONIM | 3.04.2009 19:59
– На ситуацію в ту, чи іншу сторну, може кардинально вплинуть великий прошарок нині зросійщених українців, які зневажають, в силу історичної совьєтської пам*яті, свою мову, свої традиції, свою Батьківщину.
Вы уже проиграли эту войну. Русскоязычные уже поняли. что значит правление полуграмотного, сверхжадного, тупого, бесовестного, лживого укромовного быдла, которое фашизм и предательство возвело в ранг героизма. Такой этнос обречен. А ваша дебильная мова, абсолютно ненужная, невостребованная, на которой НИЧЕГО не происходит займет свое подобающее место (в коровниках и свинарниках) немедленно после ухода Ющера ТУПОГО 1. И последнего.
  | 3.04.2009 21:12
ANONIM | 3.04.2009 20:59
Ми розумієм – ви наш ворог і досить сильний. І те що ви тут написали показує рівень цивілізацованості цього ворога. Він так і не піднявся ні на один щабель порівняно із монголо-татарською ордою. Кидати комусь "бидло", а самлму гнуть матюки, розмовлять на т.з. фєнє, видавать тюремну субкультуру за вищий прояв цивілізованності, то хто ж із нас бидло? Я знаю тільки одне бидло – російськомовне. А відносно фашисткості, то вор завжди кричить найголосніше – держи вора. Було під час 2-ї світової два брати, два гнобителі, два мерзотники, два душогуби Сталін і Гітлер. Сталіністи і фашисти. Всі інші – їхні жертви. Українці також.
  | 3.04.2009 21:12
В смітник, свідаміцька худобо.

Улассику! паць-паць-паць...Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua