Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Дзень Волі

Ekain | 25.03.2009 19:01

25
Рейтинг
25


Голосів "за"
25

Голосів "проти"
0

Заборонене свято наших сусідів – пересторога нам.

Сьогодні Білорусь мала б святкувати національне свято – Дзень Волі.

У цей день, 25-го березня (білоруської – сакавіка) 1918 було проголошено Білоруську Народну Республіку, яка потім була знищена так само, як і Українська Народна Республіка.

У сучасній, незалежній Білорусі цей день мав би святкуватись як державне свято, але не сталося як гадалося: за умов лукашенківського режиму цей день відзначає лише опозиція.

Нам, українцям, варто у цей день зайвий раз замислитися, що наші здобутки насправді дуже і дуже ефемерні, і якщо до влади прийдуть демагоги, що ностальгують за радянською добою, коли вони весело жили на своїх комсомольських та господарських посадах, наш День незалежності також може стати лише днем, коли опозиція наражається на репресії правоохоронців. До речі, наша незалежна Україна чомусь не обрала собі за основне свято Незалежності саме день проголошення УНР. Це ще один компроміс, на який пішли націоналісти з комуністичною номенклатурою. На жаль, такі компроміси призвели до того, що наша держава ще дотепер більше нагадує якесь національно-географічне непорозуміння, ніж суверенну, самодостатню націю з почуттям власної гідності.

Давайте привітаємо наших білоруських братів з Днем Волі, а самі докладемо зусиль, щоб нам не довелось знов боротись за Україну у підпіллі.

Жыве Беларусь!

Слава Україні!

Ekain, 2009

Інтелектуальний націоналізм

http://ekainua.wordpress.com/

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua