Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Україна   єдина державна   друга державна   двомовність   наслідки колоніалізму   право народу
11
Рейтинг
11


Голосів "за"
13

Голосів "проти"
2

Коментарі
Никита   | 17.01.2009 00:01
Тому авторське твердження що "не дескримінували за етнічною ознакою" є невірним. Вважають колонізатори так, як їм потрібно для закріплення своєї влади. Коли українець розуміє свою окремішність і за це отримує бо колонізатор його таким не вважає, як і його право на свободу, то це і є дискримінація за етнічною ознакою.
+100
Никита   | 17.01.2009 00:05
В кінці кінців питання мови в Україні є питання Державності.
+100
  | 17.01.2009 01:21
Даже не хочется комментировать бред очередного "Гетьмана"...
Русскоязычные территории Украины никто не русифицировал... Они всегда были русскоязычными. Коммуняки нарезали их Украине и именно нацюки сегодня проводят там колониальную политику украинизации и ассимиляции, отказывая своим гражданам в важнейшем праве на родной язык. Это и кино, и образование и тд. Убогость вашей мовы понятна уже всем. Даже нацюкам. Потому идет и ее деградация, и так наз. культуры.
И города замечательно переходят на руский, что и бесит нацюков...И ничего они не могут сделать. Мова тривиально не нужна. Именно ее навязывание, а не двуязычие есть проблема для страны. Впрочем, и с логикой у нацюков проблемы.
mate   | 17.01.2009 04:48
1. (+++)
2. Академик Вернадский (1915): "В XVII и XVIII веках русско-украинские отношения сводились к постепенному поглощению и перевариванию Россией Украины как инородного политического тела, причем попутно ликвидировались основы местной культурной жизни (школа, свобода книгопечатания) и подвергались преследованию даже этнографические отличия (...) (В.И. Вернадский. "Украинский вопрос и русское общество"; "Родина", N1, 1990г., сс. 91-95; ссылка на: арх. АН СССР, ф. 518, оп. 1, д. 220Б, лл. 1-11).
3. Государственным языком НЕЗАВИСИМОЙ Украины безусловно должен быть язык УКРАИНСКИЙ
Нестор Невідомий   | 17.01.2009 09:56
В Україн одна мова державна – українська. І крапка.
  | 17.01.2009 10:55
на уркаине адин гасударевый язик. и точка.
Нестор Невідомий   | 17.01.2009 11:14
ANONIM:
будеш себе погано вести, змусимо вивчити всі зібрання творів Лєніна-Сталіна-Хрущова-Брєжнєва українською, а щоб краще вчилося, лупцюватимемо Капіталом Маркса по голові...
Сезам   | 17.01.2009 12:36
ANONIM | 17.01.2009 01:21
Даже не хочется комментировать бред очередного "Гетьмана"...
Русскоязычные территории Украины никто не русифицировал... Они всегда были русскоязычными.
Дійсно краше не коментуй, щоб дурь не була видна.

+
Гетьман   | 17.01.2009 15:11
ANONIM:
Даже не хочется комментировать бред очередного "Гетьмана"...
Русскоязычные территории Украины никто не русифицировал... Они всегда были русскоязычными.
Читай Тихий Дон Шолохава щоб знати куди поширювалась українська мова, тм більше вже малороссийское наречие, як раніши русские називали, і яке не розуміли московити. От відповідь на оцінку "бред."
  | 17.01.2009 16:39
Гетьман:
Литература и история имеют мало общего... СЕГОДНЯ мне неважно сколько и какого наречия было. Мне ВАЖНО что СЕГОДНЯ меня ущемляют в правах, что моя русскоязычная дочка НА РОДИНЕ не может получить образование на родном языке... Скорее всего поедет учится в Россию. Если не вернется, осуждать не буду. Мне не нравится, что мой родной язык в этой стране по сути вне закона. Я не мешаю вам деградировать... Не мешайте мне развиваться... Уже понятно, что для вас самое страшное – это просто игнорировать нами вашу мову и тд. Без нас ваша мова сама подохнет... Даже помогать не надо... Удачи...
  | 17.01.2009 17:08
Гетьман:
И еще... Понятно что ваша мова не конкурент нормальному языку... Ее по сути даже нет. Есть набор суржиков и наречий, которые назвали "мовой"...
Нет того общего знаменателя, который делает наречия и суржики полноценным языком общения... Нет литературы... И не будет... Даже нацюки назвали Украину – зоной культурного бедствия... Но!!! Это же только для мовы. Русскоязычная культура живет и самоокупается... Она элементарно востребована... В отличие от того, что вы называете мовой и укрокультурой...
Гетьман   | 17.01.2009 17:33
НІХТО НАСПРАВДІ ВАМ НЕ ЗАВАЖАЄ ВИЇХАТИ СПРАВДІ НА РОДІНУ В РОСІЮ. Там називайте своє рускоєзачие як хочете. Україна це українська земля. Дійсно я буду поважати і захищати свою мову, навіть якщо за це прийдеться зас шкіру здерти. мені глибоку наплювати насамоокупність вашої російської культури. Хохли мене також не показник разом з помоскаленими. Моїй мові більше років ніж вашій Рассеє, Московії і тим більше хохляцтву у вашому лиці. Рідна мова-це мова батьків, як для яничар туецькиз українська. Проте в своїх оцінках української вони б не відрізнялись від вас. Лиш різниця що вони на Україні не жили і паспорта українського не носили.
Гетьман   | 17.01.2009 17:37
Демонстрція зневаги називання укрокультури направлена зовсім не та щоб вашй дочці забезпечували можливість вчитись на російській в приватних школах і унверситетах разом з китайцями і неграми, а на поборюванні української. Ваш шовінізм вам боком ще вилізе і не малим. Ви ворог України і українського в найближчій громадянській війні, дуже вже багато зрадників українського отримали випадково українське громадянство. Помилка, яку не зробили Прибалти та Польща.

Наша мова і культура перемогла холяцтво рускоязичное і це очевидно. Бе з Росії ви ніщо!
jurko   | 17.01.2009 21:20
Авторові +!
Тим, хто хоче "Другої державної":
"Ще прийде український Месія,
На двірцевий пошле їх майдан,
Чємадан, і вакзал, і Рассія –
І Рассія, вакзал, чємадан!"
Гриць Чопик
  | 17.01.2009 21:26
Шановні, стримайтеся це добре що є люди які дуже люблять свої рідні мови. Цей російськомовний приятель може більший українець аніж я хоч розмовляє наросійській мові. Його вина лише у тому що жив і вирощував дочку за часи Радянського союзу де відношення до всіх мов окрім російської були одинакові. Таких людей дуже багато. Доречі, ці люді також голосували за незалежність. Ці люди були згідні за першу незалежну конституцію де вибиралась державна мова. Мовна проблема, яку беруть на озброєння деякі політики у виборчих компаніях, виникає тільки за рахунок невдалої реалізації державних програм, або їх відсутність взагалі. Сучасні політики винні у руйнуванні святого вибору народу.