Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Козацтво   святкування д.н. Богдана Хмельницького
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
2

Коментарі
  | 26.12.2008 22:57
Як-би то ти, Богдане пьяний,
Тепер на Переяслав глянув,
Та на замчище подививсь, -
Упився б, здорово упивсь! І
... препрославлений, козачий
Розумний батьку!... і в смердячій
Жидівській хаті б похмеливсь.
Або-б в калюжі утопивсь,
В багні свинячім...
Амінь тобі, великий муже, -
Великий, славний, та не дуже!...
Як-би ти на світ не родивсь,
Або в колисці ще упивсь,
То не купав би я в калюжі
Тебе, преславного... Амінь!

Слава свидамизьму!
Volodumur   | 27.12.2008 05:21
Шановний Авторе! Я розчарований Вашою пропагандою. У історії відносин українців та євреїв є чимало "темних плям." Наш спільний обов"язок з Вами – чесно їх висвітлити й не допустити повторення минулих трагедій. Маю надію, що Ви прочитаєте мою роботу про Хмельницького з урахуванням наукових досліджень:

Зараз я готую доповнений вариант на українській мові з урахуванням найновіших досліджень. Змушений визнати, що роль Хмельницького у занепаді України й перетворення ЇЇ у колонію Московії – найвизначніша. Він розпалив братовбивчу війну не тільки між народами-сусідами але й поміж українцями.

Слава Україні! Героям слава!

Volodumur   | 27.12.2008 05:49
Чомусь моя Веб-адреса не з"явилася у моєму коментарі, що наведений вище. Надаю його ще раз:
http://www.thetacriteria.com/chmelnitsky/

- Володимир

http://www.thetacriteria.com/chmelnitsky/
  | 27.12.2008 05:53
Тупорылые. Уважайте память о великом гетмане, хотя бы за то, что его останки, а также благородные кости его сына Тимофея были по приказу польского воеводы Стефана Чарнецкого в 1664 году извлечены из церковного склепа в селе Субботово и брошены на прокорм стае голодных бродячих собак... Такие как вы- недостойны вякать от имени якобы большинства свободолюбивых украинцев. Гетмана Хмельницкого фактически предал и его зять – очередной клятвопреступник и изменник гетман Выговский. Ведь его союзником в борьбе против русских войск был все тот же лях Чарнецкий. А история Украины- довольно мрачная.
  | 27.12.2008 07:08
Диву даєшся коли всякі нікчеми як з будуна пишуть всяке болото вивертаючи.Так потім будуть із Вами поступати,а взагалі потрібно мати хоча би мінімум поваги до померлих!!! Богдан Хмельницький заслужив не тільки поваги,але того,щоб люди,які живуть в області,що носить його ім"я знали коли його роковини народження і смерті!!!!!!!!!!
  | 27.12.2008 08:13
ANONIM:
Диву даєшся коли всякі нікчеми як з будуна пишуть всяке болото вивертаючи.Так потім будуть із Вами поступати,а взагалі потрібно мати хоча би мінімум поваги до померлих!!! Богдан Хмельницький заслужив не тільки поваги,але того,щоб люди,які живуть в області,що носить його ім"я знали коли його роковини народження і смерті!!!!!!!!!!
Слава свідамітам, Шевченко – нікчема з бодуна. А то ми навіть не здогадувалися.

ЗІ. Роковини народження – ги-ги-ги. Тілько для свідамітів.
  | 27.12.2008 08:37
ANONIM:
Не шевченко з будуна,а та людина,яка шукає мінуси у кожному,в тому числі і в Героях України,серед яких автор вірша Т. Г. Шевченко.Не дійте за принципом,,сам дурень,,бо можна ним стати.Слава Україні!Слава Українському Козацтву!!!Слава! Слава! Слава!
  | 27.12.2008 10:54
впали скептики як падає кожна імперія???
  | 27.12.2008 13:25
Та з бодуна Шевченко, з бодуна. Доведено свідаміцькой наукой.
  | 27.12.2008 15:15
Тарас Шевченко сильно пил, проживая в Питере. От этого и умер
  | 27.12.2008 18:57
Якби ви знали неправди сурмачі, що у вас робиться в голові, то ви б таких елегій не творили і марно Бога не гнівили жаліючи свої мозги.
  | 27.12.2008 19:43
ото ж тобі порада друже,подумай над своїм життям,якщо воно не є тобі байдуже, викинь із душі хлам!!!!!!
  | 28.12.2008 06:55
Так де ж аргументи?Це ж так потрібно не любити свою Батьківщину,щоб плювати в очі її героям!!!!!!Краще мабуть плюнути у свої!
  | 28.12.2008 12:52
варто пам"ятати, що історію пишуть історики. і жоден з них не оминув Хмельницького, як великого державного та військового діяча і не полив брудом. ця людина варта поваги у всьому світі. Козаки – свідомі українці, які шанують світлу пам"ять предків. може це єдине, що врятує Українську землю... так склалось історично.
  | 28.12.2008 13:14
Партія-це болто,вяке не потрібно лізти нормальній людині Козацтво доказало, що вони борці за народ України.Думаю, кожен поважаючий себе українець має бути козаком в душі і патріотом Держави Україна!!!1