Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
8
Рейтинг
8


Голосів "за"
12

Голосів "проти"
4

Коментарі
Стрілець   | 7.12.2008 19:55
ANONIM:
Поки не зрозумієте систему влади в Україні (хто приймає рішення і хто їх виконує), немає змісту говорити про її зміну, а тим більше про Лідера такої стеми.
Говорити можна завжди.
Інша справа, що не розуміючи – гарантовано нічого на краще не зміниш.
Недаром же з нами так охоче діляться правом обирати.
Ті, хто реально керує, чудово знають, що народ, будучи не переобтяжений розумінням – однаково не зможе їм зашкодити своїм вибором.
Valeriy   | 7.12.2008 22:19
"В інтересах українських патріотів формувати у суспільстві замовлення на лідера" -
Как это не пародоксально, но наибольшим совкизмом обладает именно та часть "українських патріотів", которая безвольно болтается между декларацией о стремлении к европейской модели демократии, но в реальности ищущая поддержку у радикальных националистов. Таким действительно, как хромым – нужен костыль, как совку – парторг и директор, нужен лидер. Но, умоляю Вас! Не надо приписывать свои личные качества другим. Женитесь милейший.
Ekain   | 7.12.2008 23:03
И давайте не будем путать. Черчилль и Тэтчер были наемными менеджерами,
Vladimir,
це просто метафора. Інколи кажуть, що президент або депутат – слуги народу. Ви ж не будете очікувати, що вони Вам подадуть сюртук на порозі.
  | 7.12.2008 23:07
НАШ дом – УКРАИНА,она у нас – ЕДИНА!!!

ДО тех пор у нас не будет Патриотов,пока есть Неприкасаемость и Льготы!!!

Милейший Валери...

Бабушка!-Ну шо скажешь?-А вот здесь я согласна с Валери,кроме совкизма и ра
дикальных националистов!-А почему?-Дык,погляди,если мы здесь не можем найти общ.языка со своими,то шо гоВОРить о верхах!-Дальше,у нас лидеров пруд не пруди!-А в чём дело?-Дык ежели у БЮТ,КПУ и ПР есть и лидеры и КОМАНДА,то
у НУНС-токо одни лидеры +ещё из смитныка,а команды-то НЕТ!-Вот где наша ОСНОВНАЯ беда!-Вот шо может нас погубить!!!
Ну а статья для того,шобы лишний раз напомнить о себе!-Балалайка!!!

Лука Избушкинъ-Масква-Кощеево)))
  | 8.12.2008 00:52
Qui aurait pu penser cela, Valerie! Лукашина бабушка с вами согласна! Как честный человек вы просто обязаны на ней теперь жениться.
Vladimir   | 8.12.2008 01:31
Ekain 7.12.2008 23:03 Мне очень не нравится это выражение на счет слуги народа. Вспоминаю пьесу Корнейчука, когда наглый избиратель напомнил хорошему депутату, что тот – слуга народа, на что хороший депутат ответил "Но не Ваш личный".
Vladimir   | 8.12.2008 01:36
Стрілець На счет системы Вы абсолютно правы. Но система складывается из людей, должна быть им понятна и принята. Одинаковость Я и Т как раз и объяснима одинаковостью людей, одинаковостью их заблуждений. Эти оюли не выберут иного Лидера.
А на счет правильнгоо распределения обязанностей во власти, так я согласен. Советская система "коллективного руководства" работала только на основе теневых Вождей, стовших за руководящей и направляющей. Кто же такую систему поддерживает, кроме советских людей? Это не вопрос Лидера, т.к. человека, которому разрешают действовать по своему усмотрению, вне системы законов, согласований. У наших людей такой Лидер м.б. "такой как Путин".
  | 8.12.2008 07:43
Бабушка!-Ну шо скажешь?-А вот здесь я согласна с Валери,кроме совкизма и ра
дикальных националистов!-
Вот тебе и раз!
Ай-ай-ай, Лукашенька! Бабушка совсем перед последним вздохом с ума сбрендила! Не гуляй с Валерой, это мальчик не хороший!
И не грызи у бабушки ногти на ногах! Ей педикюр еще понадобиться. В пекле бабушка будет красивой. Говорю, отойди от гроба!
Господа, снесите ящик! Поминальный борщик уже простыл!
Д-р Юрій   | 8.12.2008 10:53
На мій погляд, коли автор говорить про "винних" і порівнює часи Кучми й Ющенка, він трохи плутає поняття. Тоді, в очах більшості народу, винним був завжди саме Кучма, а його постійно змінювані уряди мало кого цікавили. Лазоренка, наприклад, оголосили винним (вже після його втечі) саме кучмісти, щоб списати на нього всі провали (хоча, без сумніву, він дійсно багато чого наробив). А зараз більшість ЗМІ та Інтернет-видань теж більшість гріхів валять на уряд.
Д-р Юрій   | 8.12.2008 11:00
Щодо Лідерів. Слушно згадали Черчілля, я ще згадав би Де Голля у Франції. Але, зауважте, що Черчілля "зняли" в 1945 році, одразу по виграшу страшної війни, й ніхто в Британії не робив з цього скандалу, мов, спасителя нації (що багато в чому відповідало дійсності) зняли. Так само й Де Голль, який витяг Францію майже з громадянської війни, програв референдум і пішов, і знову – ніяких істерик. Порівняйте те, що пишуть зараз щодо критики в адресу нашого президента (якому до "рятівника нації" – як до неба) його прибічники: рятуйте, Ющенка зачепили, та нехай всім його критикам... (додайте самі, або знайдіть відповідні цитати). Тут і полягає різниця між Лідером і лідером.Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua