Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
8
Рейтинг
8


Голосів "за"
12

Голосів "проти"
4

Коментарі
  | 7.12.2008 14:11
Маю на увазі, таких особистостей як В,Чорновіл, Л.Кравчук, Л.Кучма (до 1996р). Без них Україна не відбуласяб. Кучмі ж на лежить і антироль в становлені демократичної, сочіальної держави із рівними можливостями для всіх. тож роль особистості не можна переоцінить.
ANONIM | 7.12.2008 14:08
Олександр Терен.
  | 7.12.2008 14:19
Із сказаного ANONIM | 7.12.2008 14:08 ANONIM | 7.12.2008 14:11 при нагоді розів'ю аналіз звідкіля, із яких верств суспільства, нам слід чекати Лідера-Героя, відповідного суспільним очікуванням. Писав колись, але вже давненько. І дуже хотілось би викласти свої міркування щодо ролі насильства у становлені людини, суспільства. Зараз не маю можливості, але може хто це прочитає та сам почне аналізувать у цьому напрямку.
Олександр Терен.
  | 7.12.2008 14:25
коли йдеться про авторитарного лідера – іншої авторитарнішої фігури, ніж ЮВТ немає (Янукович просто хлопчик у порівнянні з нею). Але саме вона здасть (і уже здає) Україну з потрухами "на голубом глазу" під гучні фрази про боротьбу з корупцією – можете їй аплодувати, гасло хороше, але що стоїть за ним? Чи вона хоч пальцем зачепить корупціонерів зі своєї каманди, тих хто оплачує їй маєтки, одяг тощо (сама ж бо мабуть бідніша за мою пенсіонерку-маму, бо і в мами є-таки невеликий депозит, правда зараз заарештований у ПІБу). А всяка челухонь є, звичайно, в усіх списках. Справа в тому, в якій пропорції і наскільки вони продажні і хамелеонисті. Шкода, що Левко Лук"яненко цього не побачив
Киянка   | 7.12.2008 14:38
Тема явно бере за живе, ми не встигаємо коментити по-порядку:)))))
Хотіла дописати, але відволіклася, й не встигла. Думала продовжити отак: Але лідери мають реальні шанси там, де вироблена система суспільних відносин така, що люди не просто очікують лідера – знають, що він має шанс з"явитися з їх (не жорстко "обраної) аудиторії, що вони його обирають чи приймають, та зможуть на нього впливати. Лідер – не менеджер, його мають не лише поважати, він – авторитетний та здатний брати в рішальний час відповідальність на себе – так, що це йтиме на користь спільноті.

Але формат коментів для даної теми явно замалий, а співдоповіді:) трут не туляться:)
Киянка   | 7.12.2008 14:40
А якщо хтось не знає психологічних аксіом про тих, хто боїться лідерів, тому явно бракує такого практичного досвіду ще з дитсадка. В дорослому віці це доведеться справді вичитувати з основ психології:) однак це вже не так дієво, як своєчасний досвід з пісочниці:)))))))
  | 7.12.2008 14:52
Киянка:
А якщо хтось не знає психологічних аксіом про тих, хто боїться лідерів, тому явно бракує такого практичного досвіду ще з дитсадка. В дорослому віці це доведеться справді вичитувати з основ психології:) однак це вже не так дієво, як своєчасний досвід з пісочниці:)))))))
Этот бред я оставляю на вашей совести.Не каждый, даже дожив до седых волос, находит в себе мужество признать что сморозил чушь.
Никита   | 7.12.2008 14:56
Мудрий, правильний, жорсткий, але справедливий лідер, який проведе необхідні реформи, бандитів доправить в тюрми, а всім законослухняним громадянам створить всі необхідні умови для щасливого життя... Тут Кр-к анекдот про свідків Єгови навів – і даремно, вони прекрасно знають і всім розказують, хто є таким Лідером і звідки Він прийде!
Такий Лідер – як довгоочікуваний благодатний дощ для спраглої землі! Він прийшов – і все починає рости і розвиватися, а без нього – засуха і голодомор...
Одні народи потерпають від засухи, люди мучаються і вмирають, чекають гуманітарної допомоги, звинувачують країни з благодатним кліматом, де все саме по собі росте. Інші все ж таки пристосовуються
Никита   | 7.12.2008 15:06
ANONIM | 7.12.2008 14:52
В будь-якій дитячій групі, навіть тимчасовій і стихійній ("в пісочниці") дуже швидко хтось з дітей стає лідером (його слухаються), хтось "зіркою" (його вибирають, з ним хочуть гратися), а хтось, нажаль, – ізгоєм (його б"ють і проганяють). Вплинути на цей процес ззовні практично неможливо. Він є абсолютно стихійним і невідворотнім.
Уявіть, як багато залежить від особистих якостей такого лідера! Це може бути розумний хлопчик, відмінник – а може бути забіяка-хуліган:)))))))
  | 7.12.2008 15:17
Никита, спасибо – повеселил.)))
Однако, не стой под стрелой. Меня собственно заинтересовало смелое и безаппеляционное высказывание Киянки, а именно
"Так, бояться лідерів ті, хто сам на таке нездатний, навіть в невеликому масштабі"
Но, оказывается, пародоксальный ход мыслей моего оппонента этим не ограничивается (скорее, это не ход, а неровный и бессистемный блошиный перескок). Вот еще один перл того же автора:
Лідер – не менеджер, його мають не лише поважати, він – авторитетний та здатний брати в рішальний час відповідальність на себе – так, що це йтиме на користь спільноті.
Эту "глубокую" мысль можно иметь хоть в зад хоть в перед. Сама поняла, что сказала?
Консерватор   | 7.12.2008 15:19
Загалом слушно, але основне питання, вочевидь, залишається на майбутні публікації: звідки і як має постати новий лідер. Ну, і ще не можу погодитися, що кучма був "над системою": якраз він будував під себе досить зловісну систему, недаремно зараз широко вживається термін "кучмізм".
А ось дещо дуже в тему цієї статті: http://kbulkin.wordpress.com/2008/12/05/losev-about-dontsov/
  | 7.12.2008 15:24
В усіх цих дискусіях про Лідера якось "гарно" так випадає той момент – а яким чином Лідер буде втілювати своє "лідерство" в масах? Як його лідерство буде стосуватися звичайної пересічної людини? А якщо громадянин не буде вбачати лідера в тому в кому вбачаєте його ви? Яким чином Лідер повинен взаємодяти з громадянином і його ПРАВАМИ?

Чи означає утвердження лідера нівелювання прав людини? Якщо так – то признайтесь самі собі що хочите ви насправді того самого совка назад – тільки вже свого, рідного...

Коли ви хочете Лідера який бере відповідальність – насправді ви хочете щоб він взяв відповідальність за ВАС – в цьому і є фокус
  | 7.12.2008 15:27
Читаючи той опис яким має бути лідер – складаєть враження що хочете ви просто Ісуса Христа – але буде (якщо буде) той самий Сталін...
Никита   | 7.12.2008 15:31
Консерватор:
звідки і як має постати новий лідер.
Невже Ви справді думаєте, що люди можуть хоча б якоюсь мірою вплинути на це? НМД це абсолютна стихія. Навіть "в пісочниці" не можна вплинути на те, якого лідера виштовхне тимчасовий дитячий колектив. Якщо це "негативний лідер", хуліган, що підбиває дітей на погані вчинки, єдине, що може вдіяти вихователь – позбутися такого лідера, і то якнайшвидше:)))
  | 7.12.2008 15:31
А що означає " так, що це йтиме на користь спільноті"? А якщо на користь спільноті буде йти знищення людини, двох і тд? То як тут? А якщо якимсь чином ви не опинетесь в межах тієї спільноти?
Взагальному тут є два варіанти і чітко треба їх бачити або ліберально-демократична модель – або "владна вертикаль" – іншого немає.
Никита   | 7.12.2008 15:38
ANONIM:
Читаючи той опис яким має бути лідер – складаєть враження що хочете ви просто Ісуса Христа – але буде (якщо буде) той самий Сталін...
Абсолютно так і є!

"...И так ненужны маяки, И так давно постыли люди, Уныло ждущие Христа... Лишь дьявола они находят... Их лишь к отчаянью приводят Извечно лгущие уста..." (Александр Блок)Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua