Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Петровський Олександр Володимирович: Завдяки підтримці мецената єпархії були організовані нові курси в духовно-культурному центрі "Українське подвір'я" для батьків та їх дітей

Вадим Чорний | 6.11.2019 15:07

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Духовно-культурний центр "Українське подвір'я" в цьому році відкриває нові курси для дорослих жителів міста Дніпро. Програма курсів буде складатися з шести різних напрямків як для дітей, так і для дорослих.

Петровський Олександр Володимирович: Завдяки підтримці мецената єпархії були організовані нові курси в духовно-культурному центрі ''Українське подвір'я'' для батьків та їх дітей
Духовно-культурний центр "Українське подвір'я" в цьому році відкриває нові курси для дорослих жителів міста Дніпро. Програма курсів буде складатися з шести різних напрямків як для дітей, так і для дорослих.

Всі охочі зможуть відвідати нові курси духовно-культурного центру абсолютно безкоштовно. Всі курси духовно центру проходять на безкоштовній основі.

Головна мета яку переслідує директор центру Ганна Пустинікова це духовний та патріотичний розвиток і виховання підростаючого покоління. А в цьому році свої двері заклад відкриває і для батьків, які зможуть тут провести своє дозвілля. Тут будуть представлені курси різних напрямів, кожен зможе вибрати собі заняття, яке йому подобається.

На цих заняттях батьки зможуть більше дізнатися про відповідальність батьківства й також вивчити мови. Крім того, в майбутньому будуть проводитися заняття і на духовні теми такі як: християнська етика і естетика, театральна студія під назвою "Крила" та багато інших цікавих занять.

Віце-президент Міжнародного благодійного фонду "Солідарність" в цьому центрі буде проводити заняття, присвячені добрим справам. Слухачам цього курсу буде надана можливість попрацювати над собою, подумати про свої думки та вчинки й направити їх на добрі, світлі справи наповнені добротою.

Меценатом цього проекту є Олександр Володимирович Петровський – президент Міжнародного благодійного фонду "Солідарність". Керуючий Дніпровської єпархії православної церкви Владика Симеон висловив подяку Петровському Олександру Володимировичу за те, що, завдяки його ініціативи були відкриті дані курси. Для всіх бажаючих відвідати корисні уроки та привести з користю час будуть проводитися безкоштовно.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua