Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Донеччина очима Павла Жебрівського

Донеччина очима Павла Жебрівського

Віктор Тригуб | 20.11.2016 12:11

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Нині це один з кращих і найуспішніших керівників прифронтової області сучасності. В кабінет Павло Іванович прийшов просто з окопів – доброволець Жебрівський одним з перших записався в ЗСУ захищати рідну землю. Що для діячів його рівня – рідкість...

Донеччина очима Павла Жебрівського
Треба якось морально підтримати Голову Донецької ВЦА Павла Жебрівського! Нині це один з кращих і найуспішніших керівників прифронтової області сучасності. В кабінет Павло Іванович прийшов просто з окопів – доброволець Жебрівський одним з перших записався в ЗСУ захищати рідну землю. Що для діячів його рівня – рідкість...

Досить швидко і ефективно нова управлінська команда взяла під контроль владну вертикаль, потихеньку очищаючи область від сепарів, що так галасливо звали Путлера... Головне, почалася відбудова, оживає виробничий сектор, спостерігається розвиток, почалися ремонти мостів, доріг, соціальних закладів... Бурхливо відроджується українська культура Донеччини. Налагоджується справжнє патріотичне виховання.

Як культурологічні волонтери вже два роки організуємо мистецькі акції, постійно їздимо прифронтовою зоною, тож можемо щось порівнювати і відзначити. Є позитив! Хоча і недоліків, проблем, помилок чимало. Таке реальне життя під час війни.

Павло Жебрівський, один з небагатьох керівників областей, що самостійно веде сторінку на Фейсбуці, є знаним блогером. Не ховається від людей, дискутує, пояснює логіку дій, визнає помилки.

Сайт однієї з найстаріших україномовної культурологічної газети "Східний Донбас", https://sxdonbdotcom.wordpress.com/ який було виведено з окупованого Старобешівського району на вільні землі області, за підтримки сотні сайтів Української пресової корпорації і групи ресурсів журналу "Музеї України", вирішив інформаційно сприяти керівництву Донецької ОДА у поширенні оперативної інформації. До того ж, принципово українською мовою, що нині є надважливо!

Отож, перша підбірка від Павла Жебрівського!

Віктор Тригуб, редактор газети "Східний Донбас", президент Української пресової корпораціїВ селищі Зайцеве ВЦА!

Президент України підписав указ N513 про утворення військово-цивільної адміністрації у селищі Зайцеве Бахмутського району Донецької області.

Подання про створення ВЦА в Зайцевому ми писали на ім'я Президента виходячи із нагальної необхідності сформувати в селищі та навколишніх селах, які наближені до лінії розмежування, дієвого органу державної влади.

Готуємо подання на Адміністрацію Президента про призначення в Зайцеве голови ВЦА.

На Донеччині будують мости!

Наполегливо продовжую об'їжджати об'єкти, які відбудовуємо чи будуємо за бюджетні кошти. "Підбадьорюю та надихаю" будівельників. Спочатку не вірили, що буду контролювати будівництво особисто.

Тепер повірили: працюють навіть у вихідні. Сьогодні був на мостах і школах. Щодо мостів: усі роботи йдуть за графіком. Найвищий стан готовності на мості, що на околиці Сіверська. Але він і найменший із трьох мостів. Зараз тут встановлюють прогонові конструкції. Наступного тижня почнуть заливати бетонні плити.

Міст у у Селезнівці, біля Слов'янська. Будується також від нуля. Завершують бетонування опор посеред ріки. Наступного тижня усі опори будуть готові. На мості встановили вже частину прогонів.

Міст через Сіверський Донець у Закітному, біля Сіверська. Довжиною у 301 метр. Укріпили половину проїзної частини, переходять на армування другої. На місці знищеного прогону вже просвердлили 30 паль, потрібно ще 29. Готують основу під монтаж опор прогону.

Рашисти поруйнували ці мости у 2014. "Рускій мір" руйнує, українська ідея – будує.

Зустріч із головою офісу Ради Європи

Обговорили сьогодні із головою офісу Ради Європи в Україні паном Мортеном Енбергом можливість підтримки програм стажування в країнах ЄС для керівників новостворених об'єднаних громад Донеччини та представників малого бізнесу.

Окрім того, представництво Ради Європи в Україні наступного року розпочинає програму тренінгів та міні-грантів для приватних підприємців. Я розповів, що ми також розробляємо програма грантів для малого бізнесу. Домовились координувати свої зусилля у цьому напрямку. Пан Енберг також розповів, що Рада Європи буде продовжувати проекти, що стосуються децентралізації та проекти із допомоги вимушеним переселенцям. І перше і друге для нас вкрай важливе.

До речі, громадянин Швеції Мортен Енберг, чудово володіє українською мовою. Це гарний приклад для наших чиновників, які все ще не можуть освоїти українську мову.

Відновлення двох колекторів в Мирнограді

В Мирнограді розпочали реконструкцію Північного та Південного каналізаційних колекторів.15 років колектори, які відводять стоки міста на очисні споруди, були в аварійному стані.

Останні кілька років вони остаточно вийшли із ладу і стоки текли просто вулицями міста, та стікали у природні водойми. З обласного екологічного фонду ми виділили 2,5 млн грн на відновлення двох колекторів загальною протяжністю понад 2000 метрів. До кінця року роботи мають бути завершені. Через 2 тижні заїду і перевірю, як йдуть роботи.

Відновлення вуличного фронтовій у Мар'їнці

Оглянув як йде відбудова зруйнованих житлових будинків у Мар'їнці. Що два тижні приїжджаю і контролюю хід робіт. Зараз йде відбудова п'яти будинків.

Наприкінці наступного тижня будівельники почнуть робити ще чотири будинки. Стосовно спаленого будинку по вул Заводській. Після експертизи стало зрозуміло, що його потрібно розбирати і будувати на його місці новий.

Дав доручення керівникові Мар'їнської ВЦА підготувати проектно-кошторисну документацію на будівництво нового будинку.

Станом на сьогодні у місті потрібно відбудувати 23 будинки. На це потрібно 7 млн грн. Ми ці кошти виділили з обласного бюджету. До кінця року будівельники відновлять перших 10 будівель. Після Нового року візьмуться за наступні. Також дав сьогодні вказівку прискорити відновлення вуличного освітлення у Мар'їнці.

Заїхали також на зерносховище, яке два дні тому обстріляли рашисти. Артилерійськими снарядами побито стіни, обладнання та дахи зерносховища.На території – метрові вирви від снарядів.

Зустріч з активістами

Мав сьогодні дуже змістовну і конструктивну зустріч із представниками громадських організацій області. Без зайвих емоцій, без голослівних заяв. Від громадських активістів я почув сьогодні багато важливої інформації. Одразу ж у залі запланували кілька робочих зустрічей з приводу конкретних питань. Зокрема, що стосуються підтримки учасників АТО, питань децентралізації та формування місцевих громад, а також питань контролю за діяльністю органів влади.

Я розповів активістам про наше бачення і наші плани на найближчий рік щодо відбудови та розбудови інфраструктури Донеччини а також щодо підтримки та розвитку громадянського суспільства.

Наступну таку зустріч проведемо вже, мабуть, після Різдвяних свят.

Павло Жебрівський


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua