Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Офшор Майдану імені Кабміну у Нових Петрівцях

Офшор Майдану імені Кабміну у Нових Петрівцях

Віктор Тригуб | 31.07.2016 06:47

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Хлопцям час завести власну армію, купити атомну боєголовку, почати друкувати гроші, марки і розпочати реєстрацію офшорних компаній міжнародного рівня. Не забути про гімн, герб і прапор!
У мене, ця команда викликає захоплення! Останні такі формування були у Холодному Яру, на землях батька Махна, десь на забутих хуторах Дикого поля... Вольниця!


Офшор Майдану імені Кабміну у Нових Петрівцях
Монополія на насильство і право збирати податки належить Державі. Якщо цього нема, починається хаос і анархія. Як у славному селі Нові Петрівці, де на 133 гектарах Януковича виникла власна туристична "Бурштинова республіка".

За височезним парканом під Вишгородом, недалеко від хатинки Арсенія Яценюка, державна влада України не діє вже більше двох років. Там влада належить якимось дивним "активістам". Всим керує невідомо ким призначений комісар – "комендант". Який вважає себе абсолютно незалежним від правового поля України. Що не може не радувати і не викликати щиру повагу та захоплення. Звичайний сільський хлопець зумів самотужки захопити 133 гектари супердорогої землі, організував її ефективну оборону-охорону, навчився збирати податки, влаштував певний суспільний устрій, виробив якусь химерну ідеологію-виправдання, а головне, так красиво зашугав як місцеву, так і центральну владу, що його просто панічно бояться хоч якось зачепити! Ось він, справжній народний герой! Приклад для наслідування молоді і перспективний кадровий резерв на будь-яку міністерську посаду!

Тарахкотелик Денис Васильович народився 31 жовтня 1980 року в селі Стрілецький Кут Кіцманського району Чернівецької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, судимість відсутня, самовисування.

Денис Тарахкотелик, комендант Межигір'я, раніше був активістом Автомайдану. (З передвиборчих документів кандидата у депутати ВРУ).

Хлопцям час завести власну армію, купити атомну боєголовку, почати друкувати гроші, марки і розпочати реєстрацію офшорних компаній міжнародного рівня. Не забути про гімн, герб і прапор!

Особисто у мене, ця команда викликає захоплення! Останні такі формування були у Холодному Яру, на землях батька Махна, десь на забутих хуторах Дикого поля... Вольниця!

Демонстративний ігнор чиновників, прокуратури, МВС, податківців... Такого не було навіть на Майдані! Не кажучи вже про свободолюбиві добровольчі батальйони в зоні АТО, які хоч і з спротивом, підкорилися наказам. Хто не підкорився – були розчавлені...

Але, монополія на насильство і збір податків завжди належить державі. Що з гумором продемонстрували депутати Новопетрівської сільради, які змирилися з існуванням Туристичної республіки на території громади, і нарахували 4млн.500 тисяч гривень земельного податку! Найбільш пікантним є те, що поповнювати місцевий бюджет повинні не "активісти" на чолі з "комендантом" і створена ними громадська організація, а сам високоповажний Володимир Борисович Гройсман. Керівник Уряду України!

Логіка депутатів зрозуміла – власником землі, згідно Держреєстру є Кабмін. Якщо в уряді не змогли навести порядок у Межигір'ї, юридично все не оформили,не закінчили суди, не розібратися з майном сумновідомої фірми "Танталіт" та інших структур, то їх проблеми! А податок на землю, що залишається в селі – то святе!

Зацікавлено спостерігають за ситуацією і депутати Вишгородської райради. Сума не сплачених у бюджет району податків теж вражає. Як і у бюджет області...

0Підкреслю – власник землі Кабінет Міністрів України! Виходить, "активісти коменданта Тарахкотелика" є уповноваженими Уряду з управління землею, спорудами і майном (які не зрозуміло кому юридично належать, і при певних зусиллях соратників Януковича, що теж офіційно ніяк не засуджений, можуть дуже скоро повернутися "законним" власникам рішенням суду! Цілком законно!).

Відчуваєте рівень правового абсурду і безпорадності вищих органів державної влади, які крім монополії на насильство і збір податків, повинні гарантувати Законність!

Фінал цієї офшорної казки цілком прогнозований і сумний для "активістів коменданта Тарахкотелика". Про Законність забудуть, силу покажуть. Охорону замінять на поліцейську, "активістів" розгонять, "коменданта" посадять. Після обшуків статтю знайдуть.

Буде дуже гучно з ефективним піар-супроводом. Цьому вже навчилися.

Можна приблизно вирахувати, що маски-шоу варто очікувати з початком політичного сезону – десь у вересні. Тож Новопетрівській туристичній республіці залишився десь місяць. Хто не був – відвідайте... Останні дні Вольниці...

Що робити з хатинками Януковича?

Однозначно – державний музей! Може навіть як філію Національного музею-заповідника, що діє в Нових Петрівцях, чи створити новий у підпорядкуванні Мінкульту чи Київської облради.

Не варто забувати і про легендарний Межигірський монастир! Почати з комплексних археологічних досліджень! Можливо, монастир відродити силами української патріотичної церкви...

Ідей багато. Можливо, Кабміну варто терміново створити повноважну комісію за участі представників села, району, області, Мінкульту, істориків? Розібратися з проблемами і спланувати майбутнє? Бо якось воно нині не по державницьки...

А туристичний потік у Нові Петрівці один з найбільших на Київщині...

Час навести порядок!

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України", Почесний працівник туризму України


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua