Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/local/50b8ccb97c634/

ЗАПРОШУЄМО 15 ГРУДНЯ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ "ДОСТУП ГРОМАДСЬКОСТІ ДО ЗАКОНОТВОРЧОГО ПРОЦЕСУ" У ДОНЕЦЬКУ

Молодіжний рух | 30.11.2012 17:11

15 грудня в Донецьку буде проходити семінар "Доступ громадськості до законотворчого процесу", організований Програмою сприяння Парламенту України-ІІ за сприяння Молодіжного руху "МОДОС-Донецьк". Всім зацікавленим буде запропонована можливість навчитися грамотно співпрацювати з новообраною Верховною Радою України з користю для себе, міста та області

ЗАПРОШУЄМО 15 ГРУДНЯ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ ''ДОСТУП ГРОМАДСЬКОСТІ ДО ЗАКОНОТВОРЧОГО ПРОЦЕСУ'' У ДОНЕЦЬКУ
Ставши учасником цього унікального заходу, Ви дізнаєтеся про основні функції і структуру парламенту, навчитеся правильній комунікації з владою задля ефективного вирішення проблем громади!

Участь безкоштовна, забезпечуємо роздатковими матеріалами, кава-паузами та обідом!

15 грудня в Донецьку буде проходити семінар "Доступ громадськості до законотворчого процесу", організований Програмою сприяння Парламенту України-ІІ за сприяння Молодіжного руху "МОДОС-Донецьк". Всім зацікавленим буде запропонована можливість навчитися грамотно співпрацювати з новообраною Верховною Радою України з користю для себе, міста та області.

Семінар ознайомить учасників з основними етапами та суб'єктами законодавчого процесу, функціональною, політичною та організаційною структурою Верховної Ради та роллю різних інститутів парламенту в законотворчому процесі.

Учасники дізнаються більше про закони, які регламентують діяльність неурядових організацій, а також про участь громадських організацій у законотворчому процесі. Фахівці законотворчої сфери познайомлять городян з можливостями участі громадськості у виконанні контрольної функції Верховної Ради, зокрема щодо депутатських звернень запитів і особливостей підготовки комітетських слухань. До уваги учасників буде представлено розроблений інтернет-проект "Всеукраїнський портал народної законотворчості", який незабаром надасть можливість громадянам долучитися до обговорення законів і підготовки законопроектів.

Практичною складовою семінару стане написання проектів законодавчих ініціатив, а також поправок до існуючих законодавчих актів.

Особливо актуальним нам видається висвітлення цієї теми напередодні старту роботи нового парламенту: в ньому представники міста і області зможуть спиратися на ідейну підтримку цілої платформи небайдужих донеччан, які отримають як знання про підготовку законодавчих ініціатив, так і зв'язок з парламентаріями для презентації своїх ідей.

Організатори запрошують охочих взяти участь у семінарі, познайомитися з багатим досвідом законодавчої роботи Верховної Ради України, взяти участь у практичних завданнях для учасників семінару-тренінгу, а також обговорити проблему комунікації між представниками влади та громадськості, можливості поліпшення якості співпраці між владою та громадою.

Початок о 10:00 і до 17:00! Дізнаєтеся про основні функції і структуру парламенту, навчитеся правильній комунікації з владою для ефективного вирішення проблем громади! Захід проходить 15 грудня в залі Донецького обласного дитячо-молодіжного центру, адреса: пр-кт Богдана Хмельницького, 96.

Для участі у тренінгу необхідно до 10 грудня 2012 заповнити анкету за посиланням https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dGJCdGVkWDlNZW52X0FjSmgyajRUWHc6MQ або на сайті молодіжного руху "МОДОС" (http://modos.org.ua). До 12 грудня відібрані учасники отримають запрошення на захід.

З питань висвітлення заходу в ЗМІ прохання звертатися до координатора в Донецьку – Ірини Лаврик (молодіжний рух "МОДОС")

+38 (066) 431 55 25

irinlavrik@gmail.com

http://vk.com/id30552507


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua