Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Верховна Рада   тренінг   закони   законотворчість   Програма сприяння Парламенту Укарїни   Донецьк   Ірина Лаврик   молодіжний рух МОДОС   Верховная Рада   Донецк   законотворчество   законы   Ирина Лаврик   молодежное движение МОДОС   Программа содействия Парламенту Укарины   трени

ЗАПРОШУЄМО 15 ГРУДНЯ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ "ДОСТУП ГРОМАДСЬКОСТІ ДО ЗАКОНОТВОРЧОГО ПРОЦЕСУ" У ДОНЕЦЬКУ


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

15 грудня в Донецьку буде проходити семінар "Доступ громадськості до законотворчого процесу", організований Програмою сприяння Парламенту України-ІІ за сприяння Молодіжного руху "МОДОС-Донецьк". Всім зацікавленим буде запропонована можливість навчитися грамотно співпрацювати з новообраною Верховною Радою України з користю для себе, міста та області

ЗАПРОШУЄМО 15 ГРУДНЯ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ ''ДОСТУП ГРОМАДСЬКОСТІ ДО ЗАКОНОТВОРЧОГО ПРОЦЕСУ'' У ДОНЕЦЬКУ
Ставши учасником цього унікального заходу, Ви дізнаєтеся про основні функції і структуру парламенту, навчитеся правильній комунікації з владою задля ефективного вирішення проблем громади!

Участь безкоштовна, забезпечуємо роздатковими матеріалами, кава-паузами та обідом!

15 грудня в Донецьку буде проходити семінар "Доступ громадськості до законотворчого процесу", організований Програмою сприяння Парламенту України-ІІ за сприяння Молодіжного руху "МОДОС-Донецьк". Всім зацікавленим буде запропонована можливість навчитися грамотно співпрацювати з новообраною Верховною Радою України з користю для себе, міста та області.

Семінар ознайомить учасників з основними етапами та суб'єктами законодавчого процесу, функціональною, політичною та організаційною структурою Верховної Ради та роллю різних інститутів парламенту в законотворчому процесі.

Учасники дізнаються більше про закони, які регламентують діяльність неурядових організацій, а також про участь громадських організацій у законотворчому процесі. Фахівці законотворчої сфери познайомлять городян з можливостями участі громадськості у виконанні контрольної функції Верховної Ради, зокрема щодо депутатських звернень запитів і особливостей підготовки комітетських слухань. До уваги учасників буде представлено розроблений інтернет-проект "Всеукраїнський портал народної законотворчості", який незабаром надасть можливість громадянам долучитися до обговорення законів і підготовки законопроектів.

Практичною складовою семінару стане написання проектів законодавчих ініціатив, а також поправок до існуючих законодавчих актів.

Особливо актуальним нам видається висвітлення цієї теми напередодні старту роботи нового парламенту: в ньому представники міста і області зможуть спиратися на ідейну підтримку цілої платформи небайдужих донеччан, які отримають як знання про підготовку законодавчих ініціатив, так і зв'язок з парламентаріями для презентації своїх ідей.

Організатори запрошують охочих взяти участь у семінарі, познайомитися з багатим досвідом законодавчої роботи Верховної Ради України, взяти участь у практичних завданнях для учасників семінару-тренінгу, а також обговорити проблему комунікації між представниками влади та громадськості, можливості поліпшення якості співпраці між владою та громадою.

Початок о 10:00 і до 17:00! Дізнаєтеся про основні функції і структуру парламенту, навчитеся правильній комунікації з владою для ефективного вирішення проблем громади! Захід проходить 15 грудня в залі Донецького обласного дитячо-молодіжного центру, адреса: пр-кт Богдана Хмельницького, 96.

Для участі у тренінгу необхідно до 10 грудня 2012 заповнити анкету за посиланням https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dGJCdGVkWDlNZW52X0FjSmgyajRUWHc6MQ або на сайті молодіжного руху "МОДОС" (http://modos.org.ua). До 12 грудня відібрані учасники отримають запрошення на захід.

З питань висвітлення заходу в ЗМІ прохання звертатися до координатора в Донецьку – Ірини Лаврик (молодіжний рух "МОДОС")

+38 (066) 431 55 25

irinlavrik@gmail.com

http://vk.com/id30552507


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua