Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Святе Письмо об'єднає наші родини

jurko | 7.03.2012 20:20

-5
Рейтинг
-5


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
6

Владика Стрийської єпархії Тарас Сеньків та священики з усіх 33-ох міських, селищних та сільських рад Жидачівського району провели в церкві Святого Воскресіння Господнього у Жидачеві молебень, який поклав початок заходам спрямованим на проведення спільного читання Святого Письма у родинах.

Святе Письмо об'єднає наші родини
Владика Стрийської єпархії Тарас Сеньків та священики з усіх 33-ох міських, селищних та сільських рад Жидачівського району провели в церкві Святого Воскресіння Господнього у Жидачеві молебень, який поклав початок заходам спрямованим на проведення спільного читання Святого Письма у родинах."Збиратися усією родиною, аби послухати Слово Боже, повинно стати звичаєм для кожної християнської сім'ї. Якщо хтось не чує Бога, то це не значить, що він перестав промовляти до нас. Він промовляє через Святе Письмо і є люди, які не розучилися чути Його. Хочеться, щоб таких людей було більше" ‒ сказав у своїй проповіді Владика Тарас Сеньків.Парох церкви Святого Воскресіння Христового о. Василь Юрів зазначив, що згідно рішення Синоду Єпископів УГКЦ один рік і вісім місяців віряни УГКЦ у сім'ях молитовно читатимуть Біблію. Глобальна мета цього заходу – духовно підготувати вірних до відзначення 1025-ої річниці Хрещення Русі-України, але для кожної окремої родини – це також шлях до взаєморозуміння та примирення. Акція розпочалася 27 листопада 2011 року, а завершиться 28 липня 2013 року. Щоб полегшити віруючим процес спільного читання Святого Письма у родинах, Патріаршою катехитичною комісією був розроблений спеціальний посібник для щоденної молитви.За ініціативи депутата обласної ради Андрій Кота акція спільного читання Святого Письма стартувала у Жидачівському районі. Владика Тарас Сеньків передав усім 33-ом адміністративним громадам району примірники Біблії та вже згаданий посібник та закликав священиків ініціювати у своїх парафіях заходи спільного читання і спонукати до цього своїх прихожан. Незабаром подібні заходи планують провести і в інших містах.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua