Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Володимир Даниленко обурений повідомленнями щодо побиття дітей у місті Охтирка працівниками міліції.

donn | 5.10.2011 16:49

-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
3

Зі слів дітей, батьки, яких звернулися до народного депутата, до них підійшов один чоловік із зазначеної вищі компанії, і запитав, "Що за справи?".
Діти відповіли все нормально та подумали, що чоловік напідпитку поцікавиться розвернеться і піде. Але чоловік не чекаючи відповіді ударив підлітка у голову.


Володимир Даниленко обурений повідомленнями щодо побиття дітей у місті Охтирка працівниками міліції.
На адресу народного депутата неодноразово надходили звернення від мешканців міста Охтирка Сумської області про незаконні затримання та побиття їх працівниками міліції міськрайонного відділу.

Володимир Даниленко реагуючи на дані повідомлення направляв відповідні депутатські звернення та запити до Генеральної прокуратури України та Міністерства внутрішніх справ України з вимогою вжити відповідних заходів та притягнути винних працівників органів внутрішніх справ до відповідальності.

Нажаль усі ці звернення були передані на розгляд Сумської обласної прокуратури та Охтирської міжрайонної прокуратури, які в свою чергу проводили відповідні роботи по прикриттю працівників міліції та їх злочинних дій.

Жодний із працівників міліції, який був причетний до побиття людей не був притягнутий до кримінальної відповідальності.

Але випадок, що трапився в кінці липня 2011 року викликав край обурення народного депутата. Так, 28 липня 2011 року працівники Охтирського відділу міліції разом зі штатними друзями після святкування у барі, вийшли на вулицю щоб потренуватися володінню рукопашного бою на підлітках.

Зі слів дітей, батьки, яких звернулися до народного депутата, до них підійшов один чоловік із зазначеної вищі компанії, і запитав, "Що за справи?".

Діти відповіли все нормально та подумали, що чоловік напідпитку поцікавиться розвернеться і піде. Але чоловік не чекаючи відповіді ударив підлітка у голову.

Менший на рік брат, від побаченого почав плакати і трястися. Дитина три дні не могла прийти в себе тому, що перебувала у шоковому стані. Цей чоловік, який вдарив дитину пішов до своїх друзів напевно зробити звіт, що він виконав їхні вказівки.

Але мабуть працівникам міліції, які залишилися у кафе не дуже сподобалось те, що вони побачили та вирішили показати, як вони можуть бити дітей.

Після того, як працівники міліції допили залишене вони вийшли на вулицю підійшли до дітей та почали їх бити та затаскувати до себе у машину, при цьому все це супроводжувалось погрозами затримання та арешту.

Від отриманих травм у дітей залишилися: струс мозку, синяки та забитті внутрішніх органів.

Після звернення батьків до правоохоронних органів з повідомлення про злочини з боку працівників міліції, прокуратура Сумської області почала проводити перевірку, але ця перевірка полягала у тому, щоб впливати на дітей та змушувати їх відмовлятися від своїх показань.

Так за результатами таких перевірок було винесено ряд постанов про відмову у порушення кримінальної справи проти працівників міліції та громадянина, які побили дітей.

Для належної перевірки та притягнення міліціонерів до відповідальності народний депутата України, перший секретар Сумського обласного комітету КПУ Володимир Даниленко 9 вересня 2011 року оголосив на засіданні Верховної Ради України депутатський запит до Генерального прокурора України та до Міністра внутрішніх справ України з вимогою наказати "псевдо" правоохоронців за аморальну поведінку та спричинення дітям тілесних ушкоджень.

На даний запит Генеральна прокуратура повідомила, що вивчивши матеріали справи про побиття дітей працівниками Охтирського міськвідділу УМВС України в Сумській області 29.09.2011 року указані вищі ганебні рішення скасовані, прокуратуру Сумської області зобов'язано під особистим контролем забезпечити організацію перевірок указаних фактів, хід яких Генеральною прокуратурою України взято на контроль.

За неналежне проведення минулих перевірок проти оперуповноваженого Охтирського МВ порушено дисциплінарне провадження.

Коментуючи дії працівників Охтирської міліції депутат-комуніст Володимир Даниленко зазначив, що особа, яка може підняти руку на дитини не може працювати у правоохоронних органах, а керівники, які допускають таких працівників до роботи повинні бути звільнені.

"Робота працівників міліції полягає у тому, щоб захищати народ України, а не знищувати його", – зазначив депутат Даниленко.

В свою чергу Володимир Даниленко зазначив, що у разі не притягнення працівників Охтирської міліції до відповідальності він проведе особисту зустріч з Міністром внутрішніх справ України, де підніме питання про невідповідальність керівників міського відділу міліції займаній посаді.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua