Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Володимир Даниленко добився пільгових пенсій для 27 колишніх працівників виробничого об'єднання "Свема".

donn | 28.09.2011 13:07

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
2

ВО"Свема"- свого часу найбільше підприємство колишнього СРСР, що спеціалізується на випуску всіх видів аматорських та професійних кінофотоматеріалів. Продукція даного підприємства експортувалася в 33 країни світу.

Володимир Даниленко добився пільгових пенсій для 27 колишніх працівників виробничого об'єднання ''Свема''.
До першого секретаря Сумського обкому КПУ, народного депутата України Володимира Даниленка звернулися колишні працівники відомого на увесь Радянській союз виробничого об'єднання "Свема" з проханням надати їм допомогу у вирішенні питання щодо призначення пенсії за віком на пільгових умовах у зв'язку з важкими умовами праці.

ВО"Свема"- свого часу найбільше підприємство колишнього СРСР, що спеціалізується на випуску всіх видів аматорських та професійних кінофотоматеріалів. Продукція даного підприємства експортувалася в 33 країни світу.

Як, вже повідомлялося 4 березня 2011 року у залі засідань Верховної Ради України на вимогу працівників об'єднання був оголошений депутатський запит народного депутата України Володимира Даниленко до Прем'єр-міністра України Миколи Азарова "стосовно створення експертної комісії або робочої групи з залученням спеціалістів хімічної галузі для вирішення питання щодо оформленні пенсії за віком на пільгових умовах за Списками N1 і N2 колишнім працівникам відкритого акціонерного товариства "Акціонерна Компанія "Свема"".

На даний запит Кабінет Міністрів України повідомив, що до пільгового стажу колишніх працівників виробничого об'єднання "Свема" повинен бути включений стаж на підставі роз'яснень колишніх урядових установ СРСР тобто Пенсійний фонд при розгляді питання щодо призначення пенсій громадянам повинен був керуватися не лише законодавством незалежної України, а і звертатися до документів СРСР.

Нажаль, Головне управління ПФУ у Сумській області не поділяло поглядів голови Уряду та продовжувало відмовляти колишнім працівникам у призначенні пенсії за віком на пільгових умовах.

Громадяни активно співпрацюючи з Шосткинським міським комітетом КПУ, почали інформувати народного депутата про необґрунтовані відмови з боку Пенсійного фонду у призначенні пенсій та ігнорування листа Кабінету Міністрів України.

Для вирішення зазначеної ситуації Володимир Даниленко провів особисту зустріч з Головою Пенсійного Фонду України Борисом Зайчуком та добився додаткової перевірки та роботи з боку обласного управління по виявленню осіб, які працювали у виробництвах ВО "Свема".

За результатами проведеної роботи 27 особам, колишнім працівникам ВО "Свема" призначено пенсію за віком на пільгових умовах за Списком N2.

"Вирішення питання щодо призначення пенсії працівникам виробничого об'єднання "Свема" було справою честі", – зазначив у своїх коментаріях депутат Даниленко.

Джерело – www.danylenko.org


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua