Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Обращение   Президент   Янукович   Аркадия   Одесса   захват пляжа   захват Аркадии   пляж Аркадия

Обращение общественных организаций к Президенту Украины Януковичу о незаконном захвате пляжей, баров и водной глади на пляже "Аркадия" в г. Одессе

| 29.05.2011 14:57

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

У місті Одесі на центральному пляжі "Аркадія" розпочалося масове незаконне захоплення пляжів та кафе і барів. Раніше пересічні одесити не мали грошей щоб потрапити на платні пляжі, а найближчим часом у них залишиться єдиний шлях підійти в "Аркадії" до води – це замовити столик в одному з ресторанів

Обращение общественных организаций к Президенту Украины Януковичу о незаконном захвате пляжей, баров и водной глади на пляже ''Аркадия'' в г. Одессе


[URL=http://stopotkat.net]НАРОДНИЙ КОМІТЕТ ПО БОРОТЬБІ З КОРУПЦІЄЮ

[/URL]


Президенту України

Януковичу В.Ф.


01220, м. Київ, вул. Банкова, 11

12.05.2011 р. N23

ЗАЯВА

У місті Одесі на центральному пляжі "Аркадія" розпочалося масове незаконне захоплення пляжів та кафе і барів. Раніше пересічні одесити не мали грошей щоб потрапити на платні пляжі, а найближчим часом у них залишиться єдиний шлях підійти в "Аркадії" до води – це замовити столик в одному з ресторанів.

Відчувши повну безкарність, а може і "благословення" нової міської влади, деякі власники нічних клубів розпочали захоплення водної гладі. Робочі з ранку до вечора забивають труби і готують літні майданчики на воді.

Згідно зі статтею 60 Земельного кодексу України "вздовж річок, морів і навколо озер, водосховищ та інших водойм з метою охорони поверхневих водних об'єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності у межах водоохоронних зон виділяються земельні ділянки під прибережні захисні смуги. Уздовж морів та навколо морських заток і лиманів встановлюється прибережна захисна смуга шириною не менше двох кілометрів від урізу води".

Одеські правоохоронні органи та міська влада для погашення збурювання одеситів публічно зазначили про незаконність розташування декількох об'єктів на центральній алеї, але жодної реакції місцевої влади про масове захоплення пляжів, барів та водної гладі не має.

Декілька прикладів захоплення барів в "Аркадії":

1. Підприємець Ринда Людмила Валентинівна є власником кафе-бару "Лагуна" з літнім майданчиком, який розташований на терасі південної частини пляжу "Аркадія". Реконструкцію кафе-бару вона здійснювала на підставі відповідного дозволу та згідно з погодженим проектом. Одеська міська влада прийняла об'єкт до експлуатації, що підтверджується актом.

Комунальне підприємство "Узберіжжя" знаючі, що Ринда Л.В. є власником кафе-бару, передало в оренду тверде покриття під кафе підприємцю Оганяну В.С., згідно з договором N48 від 12.03.2010 р.

На сьогодні кафе-бар "Лагуна" вже захоплено та здійснюється все для його знесення. Як відомо немає об'єкту немає права власності. Важливо зазначити, що після зривання обшивки кафе-бару приїхав особисто Одеський міський голова Костусєв О.О., який сказав, що кафе у такому вигляді псує облік пляжу і дав вказівку підлеглим повністю його знести.

2. Підприємець Андріасян Сурен Завенович є власником кафе-бару "Ротонда", який також розташований на південній частині пляжу "Аркадія". Реконструкція кафе-бару здійснювалася на підставі відповідного дозволу. Кафе-бар був прийнятий до експлуатації згідно з актом від 09.07.1997 р. і до цього часу знаходився в користуванні у Андріасяна С.З.

15 квітня 2011 р. відбулося захоплення кафе-бару невідомими особами, які активно ведуть ремонтні роботи та готують приміщення до літнього сезону. Власника приміщення не допускають навіть забрати майно.

Це тільки деякі приклади захоплення кафе-барів на пляжі "Аркадія", що стали відомі "Народному комітету по боротьбі з корупцією" за інформацією, наданої підприємцями.

На підставі вищевикладеного, з метою захисту членів територіальної громади

м. Одеси, просимо:

1. Доручити Генеральній прокуратурі України:

- провести перевірку та порушити кримінальну справу у зв'язку противоправним захопленням пляжів та водної гладі на пляжі "Аркадія" у м. Одесі.

- провести перевірку дотримання вимог чинного законодавства посадовими особами комунального підприємства "Узберіжжя" при передачі в оренду підприємцю Оганяну В.С. твердого покриття під кафе-баром "Лагуна" (південна частина пляжу "Аркадія"), що належить Ринді Людмилі Валентинівні на праві власності.

- провести перевірку та порушити кримінальну справу за фактом незаконного заволодіння кафе-баром "Ротонда" (південна частина пляжу "Аркадія"), який належить на праві власності Андріасяну Сурену Завеновичу.

2. Поінформувати про результати розгляду заяви.

Додаток (в копіях):

- фотографії – 4 арк.;

- документи стосовно кафе-бара "Лагуна" – 17 арк.;

- документи стосовно кафе-бара "Ротонда" – 2 арк.

Голова правління

ГО "Народний комітет по

боротьбі з корупцією" Ю.І. Кравець

Голова ГО "Комітет з протидії корупції

та організованій злочинності" В.М. Васильковський

Голова ГО "Антикорупційний рух

Півдня" В.М. Букач

Голова ОРО Національної спілки

журналістів України Ю.А. Работін


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua