Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
шеоли   закриття

У ЛУГАНСЬКУ ОБГОВОРЯТЬ ПРОБЛЕМУ ЗАКРИТТЯ МАЛЕНЬКИХ СІЛЬСЬКИХ ШКІЛ


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

26-27 березня відбудеться дводенний всеукраїнський семінар "Проблеми та кращі практики застосування польського досвіду діяльності шкіл – центрів активності громад".

26-27 березня відбудеться дводенний всеукраїнський семінар "Проблеми та кращі практики застосування польського досвіду діяльності шкіл – центрів активності громад". Семінар проводиться Східноукраїнським центром громадських ініціатив у партнерстві із кафедрою соціальної роботи ЛНУ імені Тараса Шевченка та польським товариством "Едукатор".

Під час семінару громадсько-активні педагоги та менеджери освіти з дев'яти областей України та АР Крим обміняються із польськими колегами досвідом впровадження інновацій у своїх школах та громадах й обговорять шляхи вирішення проблеми закриття маленьких сільських шкіл. Цей захід дасть учасникам новий поштовх для розвитку своїх навчальних закладів.

У семінарі візьмуть участь українські освітяни із малих міст та сільської місцевості, що мали можливість ознайомитися з польським досвідом створення та функціонування громадських закладів освіти під час стажувань у рамках українсько-польських проектів. Після повернення на місця ці вчителі запроваджували побачений досвід у власних освітніх закладах та громадах а тепер на семінарі в Луганську поділяться успіхами застосування польського досвіду діяльності шкіл – центрів активності громад.

Учасниками семінару також будуть ті вчителі, які близько не знайомі із польським освітнім досвідом, але яким близька проблема реорганізації і ліквідації загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості.

Експерти із Польського Суспільно-просвітницького Товариства "Едукатор" та Всеукраїнського фонду "Крок за кроком" допоможуть учасникам виробити власні плани дій на покращення іміджу школи та її ролі у громаді, розказавши про свій кількарічний досвід створення громадсько-активних шкіл та порятунку і підтримки сільських шкіл, які ліквідуються органами місцевого самоврядування за економічними мотивами.

Семінар є частиною всеукраїнського проекту "Поширення адаптованого польського досвіду задля збереження освітніх послуг в сільській місцевості", що реалізується Східноукраїнським центром громадських ініціатив за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження" в рамках програми "Схід – Схід: партнерство без кордонів". Партнери проекту: громадська організація М'АРТ (Чернігів), Харківська обласна фундація "Громадська альтернатива", Регіональний Благодійний Фонд "Резонанс" (Львів) та Вінницька правозахисна група.

Більше про проект:

http://www.totalaction.org.ua/project/pol-experience-to-school/about

http://www.odnoklassniki.ru/guests#/group/55532963037244

http://www.facebook.com/event.php?eid=100280196719231&ref=notif¬if_t=event_wall#!/home.php?sk=group_154536434599982&ap=1

Додаткову інформацію можливо отримати за тел. (050) 19 04 952, e-mail: ukrpoldosvid@gmail.com. Контактна особа Переходченко Альона.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua