Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Соколовський Валентин

Валентин Соколовський – гідний стати на захист працелюбних селян

В`ячеслав Рошко | 15.10.2010 00:53

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

Валентин Іванович Соколовський завжди приходив на рідну Переяславщину. Де б він не бував ніколи не забував про своюстанцію Переяслівську, (Київська область).

Валентин Соколовський – гідний стати на захист працелюбних селян
Про те яким зараз є сучасне життя в селі відомо не всім теперішнім кандидатам в депутати, адже багато із них вже давно не живуть там, де пройшли їхні дитячі роки, котрісь, навіть не навідуються до своїх рідних, через брак часу, чи ще якихось причин. Усе пройшло, кудись зникло, заросла доріжка до хатинки на краю села, померла мати, а дверцята паркану підперті прогнилою хворостиною...

Та все вище сказане не про нього. Валентин Іванович Соколовський завжди приходив на рідну Переяславщину. Де б він не бував ніколи не забував про своюстанцію Переяслівську, (Київська область).Як найкращого сина його завжди тягнуло долюблячих батьків, що виховали його людиною з добрим серцем, яке завжди відгукувалося на те щоб допомогти нужденному, не залишаючи нікого в біді. Але разом з тим його доброта була міцно захована під сильну статуру кремезного тіла.Хоробрий характер та неймовірна сила волі допомогли йому досягнути великих висот не лише в спорті, але й у всьому житті.

Валентин Іванович будучи ще молодим брався за найскладніші справи, адже все легке та доступне було не для нього. Крок за кроком долав нелегкі сходинки життя. Пройшовши довгий шлях, починаючи зі звичайної школи, зайшов дуже далеко. Вже майже двадцять років він є генеральним директором виставкової фірми "ЗовнішЕкспоБізнес", яка спеціалізується на виставках, конференціях у напрямках:медицини,інформатики, зв'язку та багато ін. Неодноразово підприємство брало участь в міжнародних виставках представляючи Україну далеко за її межами.

Цього року Валентин Соколовський став кандидатом у депутати Київської облради по Переяслав-Хмельницькому виборчому округу N34. Сам він завжди був безпартійним, тримаючись від політики подалі, але разом з тим, завжди був у центрі життя своєї країни. Будучи високоморальною людиною, що завжди дотримується сказаних слів. Валентин Іванович вирішив йти в депутати, щоб допомогти людям сільської місцевості. Його метою є не солодкі слова та обіцянки, а реальні справи, що покращать життя в селах.Планує зробити багато, а саме: побудувати школи, відремонтувати клуби, полагодити дороги, а ще він вважає своїм головним обов'язком повернути молодь у село, дати їм роботу, щоб не їздили за кільканадцять кілометрів до столиці у пошуках роботи.

У нашій країні треба змінити все, але треба починати із села. Саме у ньому люди найбільше бідують через те, що там все дуже запущено. Де це хто бачив, щоб на село було пару корів, а раніше там череди паслися, а зараз, що люди купують молоко в магазині сумнівного походження. Чому? Тому, що молодь виїхала у пошуках кращої долі, а старі вже доживають своє. Немає не лише кому, але й немає де працювати. Повністю знищена інфраструктура, без якої зараз неможливо жити.Куди не глянь всюди все валиться, цеглина за цеглиною розібрані колись потужні хліви, зерносховища та багато інших об'єктів, що просто вмерли від бездіяння та плину часу.Тому я йду в депутати, щоб знайти однодумців і зробити команду спеціалістів, які б працювали для людей і покращили їхнє життя на державному рівні. Щоб не було такого, як зараз, що вчителька з вищою освітою миє посуд в ресторані у столиці, натомість, вона б малавчити дітейза гідну зарплату. Ми все виправимо і зробимо так, щоб у кожному селі району була школа, аптека, будинок культури, юридична допомога, і ще хоча б маленькакапличка, щоб кожен хто вірить, зміг прийти і помолитися Богу. Ми повинні пам'ятати, що варті найкращого в житті.

Валентин Іванович Соколовський добре знає чого бракує людям Переяслав-Хмельницького району, адже сам там зростав і вважає своїм великим обов'язком допомогти своїм землякам за долю яких він щиро переживає. Адже він завжди пам'ятає звідки він родом

В'ячеслав Рошко, редактор журналу "Київський край"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua