Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
форум соціальних інвестицій   конкурс соціальних інновацій   львів

Кращі громадські організації України змагатимуться за право представити своє місто на ІІ форумі соціальних інвестицій

Орест Форко | 24.03.2010 10:40

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
3

З 23 березня по 15 квітня триватиме конкурс соціальних інновацій "Громадами до успіху". Метою конкурсу є відбір успішних практик громадських організацій та бізнес структур, які мають унікальний досвід вирішення актуальних проблем міст України

Учасниками конкурсу можуть бути неурядові громадські організації та бізнес структури, що працюють у сфері корпоративно-соціальної відповідальності, зі всіх регіонів України.

Конкурс проводиться за чотирма напрямками:

• "Громадські ініціативи для вирішення суспільних потреб"

• "Адвокасі кампанії та лобіювання інтересів громади на місцевому рівні"

• "Євроінтеграція. Транскордонна співпраця"

• "Розвиток корпоративної відповідальності"

За результатами конкурсу будуть відібрані 16 "успішних практик". "Успішною практикою" може бути вдало реалізований проект, громадська ініціатива, програма. Критеріями успішної практики є відповідність до актуальних потреб громади, унікальність та інноваційність використаних методів та шляхів вирішення проблеми, конкретні наслідки, результати, користь для цільової групи. Проект має бути також взірцевим – тобто таким, що може бути використаним, як модель в інших містах, країнах" – зазначила Олена Яремко, голова МГО "Академія Української Молоді".

"Конкурс є масштабною спробою зібрати та представити у Львові кращий досвід громадських організацій України. Громадські організації не лише презентуватимуть на Форумі соціальних інвестицій власні напрацювання, але й по суті презентуватимуть здобутки їхнього міста у сфері розвитку громадянського суспільства" – зазначив Юрій Лукашевський, начальник відділу громадського партнерства управління "Секератріат ради" Львівської міської ради.

Переможці конкурсу отримають змогу безпосередньо презентувати власні здобутки в рамках ІІ Форуму соціальних інвестицій. Кращі практики будуть відзначені сертифікатами. Організаторами конкурсу є МГО "Академія Української Молоді" та відділ громадського партнерства управління "Секретаріат ради" Львівської міської ради, захід відбудеться за підтримки МФ "Відродження".

Дізнатись детальнішу інформацію про конкурс та завантажити аплікаційну форму можна на сайті ІІ форуму соціальних інвестицій www.fsi.org.ua.

Довідка

II Форум соціальних інвестицій – це публічна ініціатива МГО "Академія Української Молоді" та Львівської міської ради, спрямована на об'єднання зусиль влади, бізнесу та громадського сектору у реалізації соціальних проектів, необхідних для вирішення типових проблем громад великих міст.

Ідея Форуму полягає у залученні громадськості до участі у місцевому та регіональному розвитку, генеруванні ідей щодо вирішення суспільних проблем, пошук однодумців та формування команд для реалізації перспективних проектів.

В рамках Другого форуму соціальних інвестицій учасникам буде представлено найбільш вдалі моделі інноваційних соціальних проектів спрямованих на вирішення проблем громад, які були успішно реалізовані в Україні та Польщі.

Для соціальних інвесторів Форум стане доброю нагодою представити власні напрацювання та пріоритети, почерпнути нові ідеї. Добрим "меседжем" для розвитку "третього сектору" в Україні стане співучасть у форумі представників бізнесу та влади, які теж здійснюють соціальне інвестування в інноваційні проекти.

Форум відбудеться 6-7 травня 2010 року. Очікується, що у ІІ Форумі соціальних інвестицій візьме участь не менше 300 представників влади, НУО, бізнесу, фундацій та ЗМІ, з них не менше 20 представників міжнародних інвестиційних і донорських інституцій, зацікавлених у реалізації інноваційних соціальних проектів.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua