Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
діти   надзвичайна пригода   лікарня

Врятуйте опалену вогнем

pako | 9.12.2009 11:26

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
2

Ця трагедія ніби списана зі страшних новел Василя Стефаника: п'яний батько спалив чужу хату, яку винаймав у Старому Мерчику, а в ній власну родину – чотирьох дітей і дружину.

Потім і сам помер. Вижила лише 12-річна Оленка. Зараз вона проходить курс реабілітації у Валківській районній лікарні та вчиться жити по-новому.

Лікар опікового відділення Харківської міської лікарні Валерій Кім, куди санітарна авіація доставила Оленку, говорить, що шансів врятуватися у дитини було не так і багато. Уявіть собі: іноді люди не виживають, коли 30 відсотків тіла опечено, а в дівчинки було вражено 80 відсотків шкіри.

Безперечно, потрібно мати дуже високу кваліфікацію, щоб на 20 відсотках шкіри знайти донорський матеріал для пересадки на уражені місця. Утім, іншого виходу у лікарів і не було, адже вони знають, що навіть материнська шкіра не приживається. Окрім того, дитині було перелито більше 20 літрів крові і препаратів з неї. Усе – і ліки, і донорська кров – коштом лікарні.

Валерій Кім також говорить про високі людські почуття, які виявили лікарі, рятуючи Оленку. Вона залишилася одна, а тому працівники відділення навіть їжу самі готували для неї. Окрім того, цілодобово, неусипно чергували біля хворої дівчинки, яка кричала від болючих опіків. Сказано: любов творить дива.

Свою участь у духовному лікуванні дівчинки, котра донедавна не була охрещена, приймає і церква. Настоятель місцевого храму отець Леонід говорить, що дівчинка найбільше цікавиться воскресінням Христа, який не лише зцілював людей, але й сам постав із мертвих.

Сьогодні Оленка може говорити, сидіти, дивитися телевізор, хоча вогонь на її тілі залишив страшні рубці, які не дозволяють їй належно рухатися. Голова Валківської райдержадміністрації Юрій Шпарага говорить, що влада сьогодні стурбована долею дівчинки. Вона прагне, найперше, того, щоб доправити дівчинку до спеціалізованого санаторію, де вона пройде курс реабілітації. Проте цим справа не закінчиться. Необхідні довгі роки лікування, косметичні та інші операції, щоб поставити дівчинку на ноги. Зрозуміло, що на це потрібні кошти. Той, у кого вони є, має можливість виявити любов і милосердя, котрі, безперечно, оцінить Господь.

Для тих, хто хоче допомогти, повідомляємо реквізити поповнення пластикових карт безготівковим шляхом та готівкою.

Отримувач: Приватбанк.

Код ОКПО 1436057, МФО 305299,

р/р 29244825509100. Призначення платежу для поповнення рахунку

N4149605393246186.

П. І. Б. клієнта – Гудим Олена Володимирівна.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua