Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

День селища Комишуваха

Артем Циганок | 21.09.2009 15:37

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
3

21 вересня 2009 року в смт.Комишуваха, Оріхівський район Запорізької області, мiсцевим Будинком культури було проведено свято – День селища.

На початку заходу, що мав досить насичену програму, перед присутнiми з вiтальними словами виступили представники мiсцевої влади, також виступив Провідник Запорізької обласно організації ОУН, заступник Голови Запорiзькоi обласноi органiзацii ВО "Свобода" з дисципліни, член Спілки письменників України Михайло Буряк. У своїй промовi він наголосив на тому що "украiнське село було завжди свободолюбивим, а тому проголосувавши на майбутнiх виборах за нацiоналiста Олега Тягнибока, а до мiсцевих рад за кандидатiв вiд "Свободи" село отримає не тiльки реальний шанс вiдродитись, а i зможе себе нарештi вiдчути живою клiтиною органiзму, iм'я якому – Українська Нацiя."

Святкування Дня селища змогло нарештi зiбрати досить широке коло його мешканцiв чи не вперше за багато рокiв, а це говорить лише про одне – самоорганiзацiя сiльської громади в потужну силу не за горами. Нарешті народне прислiв'я "моя хата скраю" втрачає свою гiпнотичну силу. Споконвiчне прагнення селян до свободи для Комишуваських "свободiвцiв" то карт-бланш на майбутнє!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua