Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/local/4aa7cfc86b463/

Чи є Справедливість! Де вона?

kolj09 | 9.09.2009 18:54

Корупція у правохоронних органах

Події, що трапилися 30.08.09 під час футбольного матчу між командами с. Невицьке та с. Соломоново змушують задуматися, чи є справедливість в нашій державі? Чи є закон?

А закон для нас пересічних громадянин пишуть люди в пагонах.

Все, що ставо відомо із ЗМІ Закарпатської області та м.Ужгорода можна назвати нічим іншим, як бездіяльність правохороних органів, які виконують вказівки зверху. Голова Невицької сільської ради п. Чундак неодноразово повідомляв, що на гравців його футбольної команди в селі Холмок було вчинено спланований напад, під с якого він сам дістав битою по голові. Цікаво, що він може сказати на те, що наступного дня його бачили в лікарні ніби нічого не сталося.

Як стало відомо з різних джерел тоді на футбольному матчі події на футбольному полі розвивалися наступним чином:

До гравця с. Соломоново п. Валерія, на футбольмому полі з нецензурною лайкою підбігли гравці с. Невицьке і завдали йому декілька ударів в обличчя при свідках, на очах у вболівальників обох команд. Після чого нападники на цьому не зупинилися. Через деякий час після матчу наздогнавши і зупинивши автогмобіль Валерія на трасі Київ-Чоп, який разом з дружиною повертався додому далі почали наносити йому тілесні ушкодження. Після чого звернулися в травмопункт УЦМКЛ по мед. допомогу, де пояснили, що потрапили в ДТП. Валерій прийшовши додому відчув, що його снан погіршується з кожною годиною також звернувся по мед. допомогу до даного медичного закладу, де після обстеження та надання кваліфікаваної мед. допомоги був госпіталізований в неврологічне відділення з діагнозом: Закрита черепно-мозкова травма, забій правої половини обличчя, параорбітальна гематома справа.

Насторожує наступний факт, що наступного дня із Ужгородського РВ УМВС в Закарпатській області в травмопункт затефонували працівники міліції та попросили чергового лікаря виправити в журналі реєстрації хворих слово "ДТП" на слово "бійка", що нібито в неділю на потерпілих на трасі Київ-Чоп, зі слів п. Чундака на даних осіб, які потрапили в ДТП напали і жорстоко побили. Хочу додати, що один з потерпілих є племінником суді п. Машкарнинця.

Після цього нічого не викликає сумніву, що справа носить замовний керований характер.

В пятницю у вечері до неврологічного відділення на очах у свідків, хворих палати в якій лежав п. Валерій, прийшли порушуючи спокій хворих відділення, працівники Ужгородського РВ УМВС в Закарпатській області з ордером про взяття його під варту не пояснивши, на якій основі. В той, вечір черговий лікар нікуди не відпустив хворого тому, що не хотів брати на себе відповідальність за його стан здоров'я. Наступного дня незважаючи на заперечення лікарів, хворого було піднято з ліжка і взято під варту. А на лікарів вчинено тиск, щоб вони видали довідку, що п. Валерій по стану здоровя може бути взятий під варту в ІТТ.

Цікаво, якими положеннями керуються де наші дорогі працівники внутрішніх справ, коли беруть затримують хвору людину, у важкому стані приписуючи йому вигадані злочини.

А керуються вони вказівками свого керівництва та суддями.

Далі стало відомо, що потерпілий гравець с. Невицьке, який важко хворий лежить у відділенні ЩЛХ УЦМКЛ кожного вечера по декілька разів виходить на вулицю, де його бачили з сигаретою.

Доречі сьогодні на території Ужгородської ЦМКЛ бачили того самого п. Чундака, який зайшов в приміщеня лікарні через задній вхід, а через деякий час суддю п. Машкаринця, який вийшов з лікарні!

Цікаво, що він там робив?

Звісно прийшов тиснути на лікарів, щоб вони видали довідку.

Після цьго кожен громадянин України повинен задуматися: "Чи є Справедливість!", чи може завтра тебе звунуватять у злочині, якщо Ти комусь не сподобаєшся!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua