Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Лист підтримки від сільських голів Калущини

Бунтар | 30.04.2009 22:44

-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
5

Сільські голови Калущини (Івано-Франківська область) підтримують свого колегу – сільського голову родинного села Степана Бандери Тараса Федоріва на посаду голови Калуської РДА.

Лист підтримки від сільських голів Калущини нещодавно був скерований до Івано-Франківської ОДА.

"Ми, сільські голови Калуського району Івано-Франківської області... вважаємо, що таке важливе питання, як призначення на вакантну сьогодні посаду голови Калуської РДА нового керівника, мало б вирішуватись із врахуванням побажань територіальної громади, зокрема жителів населених пунктів району. В цей непростий час нестабільності й наростання кризових явищ: відсутність коштів на вирішення найгостріших проблем, наявність заборгованості й незавершення відновлювальних робіт за наслідками минулорічної повені, загострення політичних протиріч, – районну виконавчу владу мала б очолити людина, яка має значний досвід успішної роботи в місцевому самоврядуванні Калущини, добре знає проблеми людей, на ділі довела спроможність їх ефективно вирішувати, не належить до жодного із конфліктуючих політтаборів, користується авторитетом серед краян.

Такою кандидатурою, на наше переконання, є Середньоугринівський сільський голова (обирався тричі), голова Асоціації самоврядних громад Калущини "Бандерівський край", а віднедавна й керівник об'єднання молодих сільських голів Прикарпаття Федорів Тарас Федорович, який незважаючи на свій порівняно незначний вік (33 роки) вже досить тривалий час працює на благо не тільки рідного Старого і Середнього Угриновів, але й територіальної громади району в цілому.

... сподіваємось на підтримку та схвалення нашої пропозиції, віримо, що врахування думки активу сільських громад буде ще одним позитивним сигналом про повернення довіри державних органів до базового рівня української влади, стане запорукою взаємопорозуміння й дасть позитивний імпульс до реформування й подальшого динамічного розвитку Калущини
".

27 квітня 2009 року голова Івано-Франківської обласної організації Єдиного Центру Павло Андрусяк направив лист на ім'я голови Івано-Франківської ОДА із проханням підтримати на посаду голови Калуської РДА кандидатуру Тараса Федоріва.

Як повідомив Павло Андрусяк, кандидатуру Тараса Федоріва підтримує 18 із 28 сільських голів Калущини.

"Це не політична "захцянка" однієї з партій. Є відповідний лист підтримки, засвідчений підписами 18 сільських голів району, при цьому підписанти належать до різних партій від ЄЦу, НСНУ, КУНу, УНП до БЮТу.

Тарас Федорів пройшов шлях від сільського голови до депутата районної ради, тобто знає усі проблеми району із середини, має практику та досвід роботи. Вважаю, що саме таким чином повинно відбуватись призначення на посаду очільника району. Пріоритетом для вибору мають бути особисті характеристики людини та її підтримка в районі, а не політична доцільність", – зазначив Павло Андрусяк.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua