Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Старий   Середній Угринів   Калуська РДА   Тарас Федорів   Василь Кобиляк   Іван Живачівський   Дмитро Жекало   Михайло Срібняк   збори   звіт

Звітні збори угринівської громади

Бунтар | 2.04.2009 23:28

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
3

Традиційним стало проведення на початку весни загальних зборів громадян, на яких заслуховується звіт сільського голови, обговорюються плани на поточний рік. Враховуючи складні перипетії в державі цьогорічна зустріч земляків Степана Бандери з владою мала стати особливою.

Звітні збори угринівської громади
Перед староугринівцями, які доволі чисельно зійшлися до Народного Дому зінформацією про здобутки й втрати 2008-го року виступив місцевий голова Тарас Федорів, також вони були вислухані делегованими від РДА заступником з питань АПК, куратором сільської ради Дмитром Жекалом та начальником відділу освіти Михайлом Срібняком.

Хоч минулого року, значною мірою через підготовку до 100-річчя Степана Бандери, у його рідному селі було зроблено немало: переведено на газ і модифіковано систему опалення клубу, бібліотеки, відремонтовано більшість сільських вуличок, побудовано нову об"їздну дорогу з твердим покриттям по вул. Гетьмана Мазепи до Меморіального комплексу, прокладено майже кілометр газопроводу по вул. С. Петлюри, виконано значний обсяг берегоукріплювальних робіт, почало функціонувати вуличне освітлення (перша черга), відновлено родинний будинок Бандерів, встановлено в"їздний пам"ятний знак, завдяки активній роботі реорганізованого церковного комітету, який очолив Василь Кобиляк, оновлюється церква В"їзду Господа в Єрусалим, у якій служив колись батько Провідника ОУН о. Андрій Бандера і якій напередодні виповнилось 80 років., громадяни (Іван Фіртась, Мирослав Грицак, Марія Ільків та інші) у своїх виступах звернули увагу на невиконання деяких обіцянок влади, що давались громаді при попередніх зустрічах з районним керівництвом, наголосили на теперішніх найактуальніших проблемах села: робота громадського транспорту (ПП "Західавтотранс"), відсутність достатньої кількості крісел у Народному Домі, гальмування відкиття дитячого садка, жахливий стан центральної сільської дорого.

На жаль аналогічні збори в Середньому Угринові районна влада проігнорувала. Не виявивши бажання зустрітись із селянами, керівництво РДА, натомість, віддало перевагу проведенню звіту перед вчителями Староугринівської школи.

А гострих проблем у віддаленому селі також немало, насамперед: припинення через борги перед підрядниками відновлювальних робіт за наслідками стихії (берегоукріплення, ремонт моста, кладок), не включення до Генплану ремонту приміщення Старої сільської ради, що є аварійним, хоч є пам"яткою села, недостатня підтримка ентузіазму з відродження культури (аматорський хоровий колектив одержав статус "народного", відкрито музей ім. родини Марчаків, а необхідні кошти для їх утримання,оплати праці художнього керівника відсутні.

Хоча власні надходження сільського бюджету як у минулому році, так і за перший квартал 2009р. перевиконуються, врізана дотація та криза, що все більше охоплює країну вцілому і наш край зокрема не вселяє особливих надій на швидке розв"язання проблем.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua