Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
МВС України: почався клімакс?

МВС України: почався клімакс?

Віктор Тригуб | 11.11.2016 08:25

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Новий психічний виверт від Авакова – дівчинку 23 років зробили заступником головного мента. Чи Ментіща... Так, Заступником Міністра Внутрішніх справ України! Це абсолютний рекорд серед психіатрічних клінік світу! Такого реально ніколи не було! ТЕПЕР Є!!!

Мене, як спеціаліста по владним гламуркам попросили прокоментувати для преси.


МВС України: почався клімакс?
Аваков крокує шляхом безславного покидька Мотороли. Безглузда медійна розкрутка, гроші, посада... А потім просто трапиться не той ліфт. Чи лімузін. Або трамвай. І хтось вже явно розлив масло...

Новий психічний виверт від Авакова – дівчинку 23 років зробили заступником головного мента. Чи Ментіща... Так, Заступником Міністра Внутрішніх справ України! Це абсолютний рекорд серед психіатрічних клінік світу! Такого реально ніколи не було! ТЕПЕР Є!!!

Мене, як спеціаліста по владним гламуркам попросили прокоментувати для преси.

Ну, що сказати про цей натуральний дурдом – у МВС України розпочався клімакс оптом.

Далі можете без цензури... Давно не смішно...

Цікаво, як цей "прикольний" факт сприймуть мужні офіцери МВС, Нацполіції, ті, хто в зоні АТО, бійці добровольчих батальйонів? Серед них вже не залишилося людей з гарною освітою, знанням мов, міжнародного досвіду? Та повно! Аби позлити воїнів, смачно плюнути патріотам в обличчя, принизити Україну, її правоохоронців, Нацгвардію і нашого улюбленого загальнонародно Президента Петра Олексійовича Порошенка це зроблено? Це так треба розуміти цей черговий примітивний вірменський виверт? Принизити український народ, зламавши недалекій дівчинці біографію?

Ох, не той ліфт скоро відкриє двері... Особливо після квакання про щойно обраного Президента США Д.Трампа, помічники якого давно завели на декого папочки. Тож лише Ростов...

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 жовтня 2016 р. N806-р

Київ

Про призначення Дєєвої А. Є.

заступником Міністра внутрішніх справ України

з питань європейської інтеграції

Призначити Дєєву Анастасію Євгеніївну заступником Міністра внутрішніх справ України з питань європейської інтеграції.

Прем'єр-міністр України В. ГРОЙСМАН

N806-р від 26 жовтня 2016 року

Згадалося, як ми рік тому зачищали ще одне видатне вірменське явище з МВС: "Хтось у владі може пояснити феномен цього вундеркінда з Єреванського університету? У якій армії воно служило? І яку євроінтеграцію це упосліджене нещастя проводить в МВС УКРАЇНИ?!!!

У нас ще хоч якісь коти в СБУ залишилися? Мишей ловлять?

Ви взагалі занепали?

Що за підстава особисто Президента України? Ніяких виправдань за такі призначення бути не може! Так, Арсеній Петрович?

АВАКЯН ТІГРАН АШОТОВИЧ- Заступник Міністра внутрішніх справ України з питань європейської інтеграції

Народився 28 серпня 1975 року.

20 серпня 2014 року розпорядженням Кабінету Міністрів України N749-р призначений заступником Міністра внутрішніх справ України з питань європейської інтеграції.

Громадянин України, проживає в м. Києві.

Має дві вищі освіти.

Вільно володіє українською, російською, вірменською, англійською, італійською мовами, іспанською, французькою та польською – зі словником.

Має 5 ранг державного службовця та дипломатичний ранг аташе.

У 1994 р. з відзнакою закінчив Єреванський державний економіко-юридичний університет і отримав кваліфікацію юриста-міжнародника (міжнародне публічне право).

У 2000 р. закінчив Дипломатичну академію України при МЗС України, отримав кваліфікацію магістра зовнішньої політики. Магістерська робота на тему "Європейський Союз: внутрішня і зовнішня політика 1967-2000 рр.".

У 2009 р. отримав науковий ступінь кандидата політичних наук зі спеціальності "політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку", захистивши дисертацію на тему: "Політика євроінтеграції як базовий компонент національної безпеки України". Автор 12 наукових робіт, опублікованих у вітчизняних та іноземних наукових виданнях.

З 1995 по 1997 р. проходив строкову військову службу в Збройних Силах.

З 2000 по 2001 р. працював у Посольстві України в Республіці Вірменія на посаді помічника Посла України.

У 2003-2004 рр. обіймав посаду аташе відділу правового та гуманітарного співробітництва управління Європейського Союзу Департаменту європейської інтеграції МЗС України.

З 2005 по 2006 р. – директор департаменту зовнішньоекономічних зв'язків ТОВ "Сомніум" (м. Київ).

0У 2006-2009 рр. займав посаду виконавчого директора ВАГО "СВУ" (м. Київ).

У період з липня 2009 р. по лютий 2010 р. працював заступником керівника Департаменту регіональної політики ТОВ "ФСС" (м. Київ).

З 2010 по 2011 р.р. обіймав посаду в.о. доцента кафедри "соціокультурна діяльність" Кримського університету культури, мистецтв і туризму.

У 2011-2012 рр. займав посаду віце-президента "АКБ "Базис".

З 2013 по 02.2014 обіймав посаду помічника-консультанта народного депутата України Княжицького М.Л.

З 02.2014 по 08.2014 обіймав посаду директора Департаменту забезпечення діяльності Міністра, стратегічного аналізу та прогнозування МВС України.

Має низку нагород, в тому числі – державних за підтримку та значний внесок у сфері культури, мистецтва, спорту та інших галузей розвитку держави і суспільства.

Декларація за 2013 рік

Член Національної спілки журналістів України.

Одружений, виховує двох синів.

З сайту МВС типо України...

Президенту України Порошенку П.О.

Пане Президенте!

http://museum-ukraine.org.ua/?p=4668

Прошу негайно розпочати службову перевірку щодо керівництва МВС України, стосовно їх контактів з іноземними спецслужбами, особливо Вірменії і Росії...

Під час війни утримувати таких сумнівних людей на таких посадах неприпустимо.

Ще вірю, що Ви вболіваєте за долю України...

Поки що з повагою,

Віктор Тригуб, редактор журналів "Музеї України" і "Нова Січ", поки що член НСЖУ (2015)

Не пройшло і року: Уволить Авакяна Тиграна Ашотовича с должности заместителя министра внутренних дел Украины по вопросам европейской интеграции по собственному желанию", – сказано в документе, подписанном премьер-министром Владимиром Гройсманом.

У мене таке враження, що якщо упослідженого Авакова найближчим часом не звільнять і не посадять, як мінімум заберуть на примусове лікування. Далі вже нікуди... Хіба що ліфт імені Мотороли... Вже конкретно дістав!!!

І маленьке звернення до гарної з виду дівчини Анастасії Дєєвої: дорога Анастасія! Дядьки, з якими Ви працюєте – погані. Скоро їх дуже сильно покарають, а зневажають вже зараз. Слухайте маму і тата! Читайте гарні книги, дивіться позитивні серіали про кохання, насолоджуйтеся музикою, а краще знайдіть гарний університет і повчиться! Зробіть сильний крок – відмовтеся від тієї проклятої для Вас роботи у кавказькій мафіозній ментовці! Думайте про майбутнє! Не беріть на себе чорну карму тих покидьків, що нині поруч! Звільніться!

(А, і прохання від журналістів сфотографуватися у купальнику...)

Славу Ви вже маєте! Моніку Левінські теж і досі згадують...

А взагалі, всі, хто все це придумав і підписав – скоти!

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України", волонтер АТО з 2014 року


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua