Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Дорога до замку-музею Радомисль прокладена! Святкуємо перемогу!

Дорога до замку-музею Радомисль прокладена! Святкуємо перемогу!

Віктор Тригуб | 26.11.2013 22:36

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

Щасливо закінчилася кількамісячна епопея та інформаційна кампанія з вимогою прокласти нормальну дорогу до музейного комплексу у місті Радомишль Житомирської області. Ще до першого снігу роботи закінчили!

Дорога до замку-музею Радомисль прокладена! Святкуємо перемогу!
Щасливо закінчилася кількамісячна епопея та інформаційна кампанія з вимогою прокласти нормальну дорогу до музейного комплексу у місті Радомишль Житомирської області. Ще до першого снігу роботи закінчили! Голова Верховної Ради України Володимир Рибак стримав слово! За що – велика подяка і Почесна грамота від журналу Музеї України – як і обіцяли.

Мешканці міста, чисельні туристи пролітаючи тим відрізком шляху, навіть не підозрюють, яких зусиль то коштувало фундатору замку Ользі Богомолець, громадськості, журналістам! Захотіли, змогли, зробили!

Дорога вже служить людям! Хто там бував раніше – зрозуміє...

І трохи хроніки.

УРА! Нарешті сталося те, чого так довго прагнули не тільки ми, але й усі небайдужі туристи – дорога до замку-музею прокладена. Вчора були укладені останні метри нового асфальтного покриття та облаштовано площадку для паркування автобусів та приватних авто. Друзі відтепер шлях до нас не тільки швидкий, але й комфортний. Замок-музей Радомисль чекає на вас.

Ольга Богомолець ФБ"Дорога" на Радомисль. Житомирській владі не соромно?

В Україні виникло ще одне музейне місто – Радомишль. Житомирська область. Саме тут відродила замок "Радомисль" геніальна жінка, відомий громадський діяч, знаний лікар – Ольга Богомолець. Нині музейний комплекс – справжня туристична перлина, зразковий приклад – як можна відродити замок. І одночасно – то натуральна ганьба Житомирської влади. В області ніхто не може відремонтувати 4 км дороги до Замку!

Гарна Житомирська траса. Відносно непогана дорога до Радомишля. Але, відрізок до Замку – то суцільна яма і проблема.

Саме тут туристи повинні зрозуміти, як далеко нам до Європи і цивілізованого світу?

Керівництву Житомирської ОДА, чиновникам Кабміну, місцевій владі повинно бути соромно, що до туристичного об'єкту планетарного рівня веде такий роздовбаний шлях!

А саме до Радомисля приїздять провідні дипломати, політики, релігійні і громадські діячі. З яким враженням вони повертаються з благословенної Житомирщини?

Хтось рахував іміджеві збитки як області, так і України?

Днями замок відвідала група журналістів і блогерів. Передавати їх коментарі від дороги – неетично...

Журнал "Музеї України" змушений ще раз звернутися до великого друга музеїв Миколи Яновича Азарова! Ну хто ще може вплинути на наших "доблесних" автодорівців?

Прем'єр-Міністру України Азарову М.Я.

Голові Житомирської ОДА пану С.Рижуку – копія

Шановний Миколо Яновичу!

Журнал "Музеї України" засвідчує свою повагу і звертає Вашу увагу на перлину України – Замок "Радомисль"! Це унікальний музейний комплекс, відроджений відомою лікаркою, громадським діячем Ольгою Богомолець у місті Радомишль Житомирської області.

Завдяки Замку, древній Радомишль перетворюється на міжнародний музейний центр, куди постійно приїздять провідні дипломати, політики, відомі люди світу і чисельні туристи.

Варто зазначити, що на створення цієї перлини не витрачено жодної копійки бюджетних коштів!

Все добре. Однак, чотири кілометри розбитої дороги до Замку нівелюють всі позитивні моменти як від відвідин Радомишля, так і Житомирської області – це просто ганьба України!

Просимо Вас допомогти Житомирській ОДА і відповідним державним службам відремонтувати той відрізок шляху!

А ще краще, аби під час Ваших відвідин Житомирської області, Ви б включили до свого графіку візит до замку "Радомисль". Досвід підказує, що у цьому випадку проблема вирішиться автоматично і миттєво.

Поки що доводиться писати такі дивні, як для великої європейської країни, листи. Такі реалії...

З повагою,

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України", Почесний працівник туризму України

Музейники відремонтують дороги у Радомишлі!?

Епопея з ремонтом дороги у містечку Радомишль здається добігає кінця. На Житомирщину приїхав спікер парламенту В.Рибак. І був змушений погодитися з тим, що дороги в області жахливі. Особливо це помітно на короткому відрізку шляху до замку Радомисль. Саме на цьому акцентувала увагу і засновниця музейного комплексу Ольга Богомолець. Маємо заяву, що дороги в райцентрі відремонтують навесні 2014 року! Чекаємо!

До речі, довкола замку, що давно став справжньою гордістю України, постійно відбуваються не дуже приємні події. Замість підтримки, або хоча б ввічливого нейтралітету, Ольга Богомолець отримує відверті наїзди, погрози, рейдерські атаки.

...

Місцева влада ніяк не може зрозуміти, що завдяки відродженому замку, забутий всіма, банальний райцентр, перетворився на місто європейського, світового значення! Сюди щодня їдуть туристи з десятків країн!

Розбитою дорогою. Той збірник ям і асфальтом назвати не можна!

Пару місяців тому до вирішення проблеми долучався і журнал "Музеї України". Була написана стаття, направлено купу запитів. Тиша. Хоча в кулуарах було бурхливе обговорення.

Ольга Богомолець: "Стан доріг – це стан держави"

Фундатор замку-музею Радомисль, Заслужений лікар України, професор Ольга Богомолець мала офіційну зустріч із Головою Верховної Ради України Володимиром Рибаком. Володимир Васильович особисто ініціював розгляд питання стану дороги, що веде до єдиного у світі Музею української домашньої ікони у місті Радомишлі Житомирської області. Спікер висловив своє глибоке обурення що до цього часу дорога не була відремонтована та знаходиться у жахливому стані.

Ще навесні цього року експерт Швейцарського корпусу Фетсе Пальйман, що перебував у замку з офіційним візитом, мав зустріч з губернатором Житомирщини, де наполягав на вирішенні питання зі станом доріг до історико-культурного комплексу, адже, окрім своєї важливості і для розвитку економіки району і області, і як всеукраїнського духовного центру, замок-музей розташований на важливому культурному шляху Ради Європи Via Regia і є міжнародною візитівкою України.

За два роки, щоб дістатися до унікального замку-музею Радомисль, житомирське бездоріжжя долали чимало почесних відвідувачів – серед яких Блаженійший Володимир Митрополит Київський та всієї Русі, Блаженійший Святослав Шевчук, Кардинал Любомир Гузар, Кардинал Юозас Бачкіс, Посол Ватикану в Україні, Посол ООН, посли Великобританії, Швейцарії, Німеччини, Чехії, Мексики, Аргентини і багатьох інших країн.

Голова Верховної Ради взяв питання щодо ремонту дороги до замку-музею Радомисль під особистий контроль. За словами Володимира Рибака, питання зі станом дороги буде вирішене не пізніше весни 2014 року. Після того він особисто проконтролює виконання доручення та відвідає замок-музей Радомисль, де знаходиться "Душа України" – унікальна колекція домашніх ікон з усіх регіонів України.

Ольга Богомолець відзначила: "Я вдячна Володимиру Васильовичу за те, що під час свого візиту до Радомишля він не просто звернув увагу на стан доріг і величезну кількість автівок й автобусів з українськими і іноземними номерами, що були припарковані біля замку-музею, але й знайшов час для зустрічі і шлях до вирішення проблеми. Адже за два роки унікальну експозицію замку-музею Радомисль відвідало вже майже 50 тисяч туристів, і кожен тридцятий гість музею – іноземець. Сподіваюсь, що розпорядження голови Верховної Ради України щодо реконструкції дороги до замку буде виконано вчасно та якісно. Стан доріг – це стан держави і ії відповідальність перед своїми громадянами".

Прес-служба

Ставимо кому.

Сподіваємося, що Голова Верховної Ради України стримає слово і зможе подолати саботаж чиновників. А це значить, що дороги у Радомишлі відремонтують.

Маємо яскравий приклад того, як ентузіазм музеєтворців перетворюється на відчутні здобутки для сусідів.

Кому вони цікаві, ті розбиті дороги у Радомишлі!? Аби не музейний комплекс. Місцева влада повинна зрозуміти, що музеї, у тому числі приватні, вигідні територіальній громаді. Це – туризм. Міжнародна увага. Резонанс. Інвестиції. Інфраструктура. Всебічний розвиток...

Приємно, що Замок "Радомисль" є учасником Фестивалю вільних музеїв, започаткованого журналом "Музеї України" і стабільно перебуває серед лідерів рейтингу. Це – без компліментів. Заслужено.

Подібний приватний комплекс повинен бути у кожній області!

Для України – це вигідно!

Отож, чекаємо, коли відремонтують дорогу у Радомишлі!

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України"

Є дорога на Радомисль: Спікер В.Рибак крутіший прем'єра М.Азарова!

Приємні новини приходять з містечка Радомишль. Після колотнечі у пресі, особистого звернення фундатора замку-музею "Радомисль" Ольги Богомолець до Голови Верховної Ради України В.Рибака, в райцентрі почався ремонт дороги! Та ще й прискореними "стаханівськими" темпами із залученням найсучаснішої техніки!

Є дорога на Радомисль: Спікер В.Рибак крутіший прем'єра М.Азарова!

Приємні новини приходять з містечка Радомишль. Після колотнечі у пресі, особистого звернення фундатора замку-музею "Радомисль" Ольги Богомолець до Голови Верховної Ради України В.Рибака, в райцентрі почався ремонт дороги! Та ще й прискореними "стаханівськими" темпами із залученням найсучаснішої техніки!

Треба подякувати керівництву району, області за сприяння!

Особлива подяка – спікеру парламенту Володимиру Васильовичу Рибаку! Моментально зрозумів значення замку-музею для розвитку регіону, для міжнародного іміджу України, духовності...

"Голова Верховної Ради взяв питання щодо ремонту дороги до замку-музею Радомисль під особистий контроль. За словами Володимира Рибака, питання зі станом дороги буде вирішене не пізніше весни 2014 року. Після того він особисто проконтролює виконання доручення та відвідає замок-музей Радомисль, де знаходиться "Душа України" – унікальна колекція домашніх ікон з усіх регіонів України.

Ольга Богомолець відзначила: "Я вдячна Володимиру Васильовичу за те, що під час свого візиту до Радомишля він не просто звернув увагу на стан доріг і величезну кількість автівок й автобусів з українськими і іноземними номерами, що були припарковані біля замку-музею, але й знайшов час для зустрічі і шлях до вирішення проблеми. Адже за два роки унікальну експозицію замку-музею Радомисль відвідало вже майже 50 тисяч туристів, і кожен тридцятий гість музею – іноземець. Сподіваюсь, що розпорядження голови Верховної Ради України щодо реконструкції дороги до замку буде виконано вчасно та якісно. Стан доріг – це стан держави і ії відповідальність перед своїми громадянами". – Це повідомлення прес-служби опубліковане на початку жовтня. Роботи почалися мало не миттєво! Ось свіжі новини...

Розбита дорога стане автобаном

Триває ремонт дороги, що веде до нашого замку-музею Радомисль. Сподіваємось уже незабаром розбиті вщент дороги перетворяться на справжній "шлях королів" по якому українці та іноземні туристи з усього світу навідуватимуться до туристичної перлини України.

Ремонтні роботи йдуть доволі швидким темпом, дорога змінюється просто на очах. Місцеві мешканці виходять із своїх подвір'їв, щоб подивитися на роботу чудо-машин, як на виставу. Хлопчаки з усього Радомишля збираються наче на похід в музей, щоб подивитися на техніку, яку вони ніколи раніше не бачили вживу. Місцеві уже вважають, що розбита дорога перетвориться на швидкісний автобаз, тому вже почали вимагати у дорожників, щоб останні встановили ще й лежачих поліцейських на перехрестях.

http://radozamok.com.ua/uk/news/117.html

Приємно, що влада почула голос громадськості, журналістів, засновників музейного комплексу і так оперативно зреагувала, аби вирішити проблему!

Прикметно, що з Уряду чи канцелярії Прем'єр-Міністра України не надійшло навіть відписки... Привертаємо увагу Миколи Яновича до зниження уваги служб, які повинні реагувати на інформаційні запити преси до проблем культури взагалі і музеїв зокрема!

Я особисто зрозумів, що Рибак крутіший Азарова!

Журнал "Музеї України" вирішив морально підтримати Голову Верховної Ради України В.В.Рибака, заохочуючи його відвідувати музеї різної форми власності у регіонах, реально їх підтримуючи.

Обговорюється можливість нагородження Володимира Васильовича відзнакою "Друг музеїв України"!

Кожна добра справа зроблена керівниками держави для музеїв, особливо в депресивних регіонах, та ще й приватних, повинна отримувати позитивну оцінку. Увага до музеїв повинна бути на найвищому рівні – бо то фасад держави!

Вітаємо мешканців Радомишля з новою дорогою, відремонтованою завдяки музейникам!

Розкішний приклад!

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України"

Радомисль – дорога честі спікера В.Рибака! Встигнемо?!

Дорога до замку "Радомисль" стала справою честі як музейників, так і журналістів, особисто Голови Верховної Ради України Володимира Рибака. Аби почався той ремонт, вірніше, відродження асфальтового покриття, що являло собою колекцію вибоїн, довелося провести потужну інформаційну кампанію, написати десятки листів. Засновник музейного комплексу Ольга Богомолець особисто зверталася до багатьох представників влади. Реально зреагував лише Володимир Рибак, після жорсткого втручання якого, роботи почалися негайно.

Що не може не тішити всіх причетних до процесу та жителів Радомишля. Однак, виникли певні негаразди. Цитуємо повідомлення прес-служби:

На будівництві дороги до замку-музею Радомисль техніка для укладки асфальту, вишикувавшись упритул одна до одної, застигла в очікуванні асфальту. Як повідомляє місцевий інтернет-ресурс Radomyshl.info роботи зі встелення асфальтом попередньо підготовленого дорожнього полотна не проводяться уже декілька днів поспіль.

За словами шляховиків будівництво дороги поки-що згорнуто підрядником у зв'язку з браком коштів на придбання асфальтобетонної суміші. Утім інші види будівельних робіт по капітальному ремонту дорожньої інфраструктури не припинялися.

Ритмічно трудяться робітники та спеціальна дорожня техніка. Наразі невідомо коли вирішаться фінансові питання. Як тут не пожалкуєш про даремно згаяний час, адже зима ось-ось на п'яти наступить.

http://radozamok.com.ua/uk/news/128.html

Отож, просимо вирішити всі проблеми і закінчити дорогу! Ця справа під пильним контролем громадськості! Знову лист:

Голові Верховної Ради України Рибаку В.В.

Журнал "Музеї України" засвідчує свою повагу і звертає Вашу увагу на прикрі затримки будівництва дороги до замку-музею "Радомисль", реконструкція якої розпочалася після Вашого особистого втручання!

Враховуючи значний інформаційний резонанс цієї благородної справи, великі сподівання мешканців міста Радомишль, культурологічної громадськості Європи, стрімку зміну погодних умов, просимо допомогти вирішити дрібні проблеми, які виникли з фінансуванням!

З повагою,

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України", Почесний працівник туризму України

Від журналу "Музеї України" – приємно отримувати такі новини! Маємо класичний приклад ентузіазму, патріотизму, уваги влади. Хоча, без скандалу у пресі, дороги б ще не було...

Україна переможе!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua