Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

У Львові відбувся 8-й фестиваль духовної хорової музики "Великодні дзвони"

UIC INFO | 1.05.2012 14:22

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

29 квітня 2012 року у Львові, у Храмі Преображення ГНІХ відбувся 8-й фестиваль духовної хорової музики "Великодні дзвони". Для багатьох львів'ян він вже став традиційним і довгоочікуваним святом...

У Львові відбувся 8-й фестиваль духовної хорової музики ''Великодні дзвони''
У фестивалі прийняли участь як церковні хори, так і світські творчі колективи (дорослі та дитячо-юнацькі). Цього року гостями фестивалю стали 27 колективів. Окрім хорів зі Львова у фестивалі виступали колективи зі Стрия, Яворова, Жовківського та Пустомитівського районів.

Під час фестивалю звучали духовні твори, пов'язані із святкуванням Великодня, уривки з Воскресної Утрені, Літургії, великодніх пісень. Звучали три концерти Дмитра Бортнянського, хорові твори Артемія Веделя, Михайла Вербицького, Йосипа Кишакевича, Андрія Гнатишина, Ісидора Воробкевича, Миколи Дилецького, Анатоля Вахнянина, Мирона Дацка та ін., Також творчими колективами були виконані твори Йозефа Свідера, Рандала Томпсона, Джованні Батиста Перголезі, Антоніо Лотті, Добрі Христова, Алессандро Страделла, Джона Кновле та інших авторів українською, грецькою, латинською, грузинською та італійською мовами.

Вже 8-й рік поспіль під величним куполом цього столітнього храму у дзвінкоголосому хорі лучаться кращі колективи для спільного духовного піднесення на прославу воскреслого Христа. І з кожним роком з приходом весни львів'яни очікують цього довгожданого свята, щоб ще раз доторкнутися душею і серцем до цього урочистого дійства.

Більш детальну інформацію та матеріали можна отримати:

Зоряна Степанишин

066-76-26-409, 098-20-80-458

zorstep@ukr.net


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua