Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Велика трагедія маленької людини


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

Минулого Різдва, замість свята, до господи кіровоградки Ганни Жабо увірвалося страшне горе. Саме в цей святковий день вона в останнє бачила свого дворічного синочка. За словами постраждалої, до неї прийшла колишня свекруха і попросила погуляти кілька годин з дитиною, Ганна дозволила...Як би ж то вона знала, що дитину вона побачить вже не скоро.

Минулого Різдва, замість свята, до господи кіровоградки Ганни Жабо увірвалося страшне горе. Саме в цей святковий день вона в останнє бачила свого дворічного синочка. За словами постраждалої, до неї прийшла колишня свекруха і попросила погуляти кілька годин з дитиною, Ганна дозволила...Як би ж то вона знала, що дитину вона побачить вже не скоро.

На той час пані Ганна розлучалася з чоловіком і одразу ж подала позов до суду з метою визначити того, з ким має залишитись дитина. Суд постановив, що син повинен жити з матір'ю, але на той час дитину вже викрали і маленький Микитка з батьком, за словами працівників міліції, виїхав з міста.

Суд одразу ж виніс постанову про оголошення колишнього чоловіка Ганни і її маленької дитини в розшук. Але по суті ніяких дій в цьому напрямку правоохоронні органи так і не зробили. За словами матері Микити, з неофіційних джерел в органах вона отримувала інформацію, що її колишнього чоловіка регулярно штрафує ДАЇ, але ж якщо людина в розшуку, то її принаймні мали затримати до уточнення обставин, але нічого подібного не відбувається.

Правоохоронці розповідають, що вони регулярно отримують фото дитини і відеозаписи з нею від матері колишнього чоловіка Ганни Жабо. Цікаво, що міліція співпрацює з викрадачкою і навіть не намагається її затримати і з'ясувати, що з дитиною і де вона знаходиться. За останніми фактами, отриманими кіровоградською міліцією, дитина мешкає в місті Києві. Тому повноваження і міліції, і виконавчої служби Кіровоградщини вже закінчились. Але працівник Кіровоградської міліції стверджує, що він разом з свекрухою-викрадачкою їздив до Києва і на власні очі бачив дитину!

Яким же мало бути здивування матері, яка приїхала до Києва і у супроводі київських правоохоронців і виконавчої служби з'явились за вказаною адресою нікого там не знайшли, і за словами сусідів, таких жильців там і не було.

Всі спроби Ганни Жабо знайти свою дитину завершились невдало. Сподіватись на допомогу правоохоронців їй не доводиться. Хто ж зможе повернути згорьованій матері її маленького синочка?

Питання лишається відкритим.

Свою думку з цього приводу висловив голова Кіровоградської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Анатолій Ревенко: "Я був шокований цією історію, особливо бездіяльністю і безвідповідальністю усіх причетних до цього державних органів. Провівши паралель з американським правосуддям, де після рішення суду батько може роками не наближатись до дитини, бо за це його чекає покарання, стає зрозумілим, чому у нас не так, бо всі знають, що від усього можна відкупитися. Ще однією кричущою проблемою є те, що вся та маса органів, які б мали це питання вирішити, а це міліція, виконавча служба, прокуратура – вони між собою не взаємодіють, кожен робить щось своє і тільки перекладають вирішення питання одне на одного. На мою думку, єдиним варіантом могло б бути створення робочої групи, до якої увійшли б представники усіх служб, які мають вирішувати дане питання, а також представники громадських організацій, які займаються подібними питаннями і всім разом розробити план подальших дій, та нарешті повернути дитину матері".


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua