Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

КУПР: Київська влада знищує речові докази


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

Сьогодні на Майдані Незалежності працівники управління благоустрою Київської міськдержадміністрації намагалися провести роботи з демонтажу гранітної плитки, яка складає покриття Майдану.

КУПР: Київська влада знищує речові докази
Як відомо, КМДА подала позов до суду про умисне пошкодження покриття (гранітної плитки) організаторами Підприємницького Майдану у листопаді минулого року на суму 212 тис.292 гривні та про умисне пошкодження гідроізоляції підземного бару на суму близько 240 тис. гривень.

За цим позовом порушено кримінальну справу проти організатора Майдану-2 Сергія Мельниченка за звинуваченням за ст.194 ч.1 Кримінального кодексу України (умисне знищення чи пошкодження майна), яку намагаються перекваліфікувати у ст.194 ч.2 (те ж саме в особливо великих розмірах), та за ст.293 ККУ (Організація групових дій, що призвели до грубого порушення громадського порядку).

За цими звинуваченнями організатору Майдану-2 і коменданту наметового містечка, Голові Правління Коаліції учасників Помаранчевої революції Сергієві Мельниченку загрожує до 10 років позбавлення волі.

Насправді, як пояснили фахівці з укладання дорожнього покриття, навіть якби кожен із 132 забитих кутників ущент зруйнував усі три прилеглих до нього плитки, сума можливих збитків не перевищила би 14 тис. гривень. А підземний бар взагалі знаходиться не під місцем розташування наметів, і його гідроізоляція не могла бути пошкоджена внаслідок їх встановлення.

Гранітне покриття Майдану Незалежності є речовим доказом у порушеній кримінальній справі і не може бути вилучене до проведення належної експертизи. Але сьогодні на центральну площу столиці прибула велика кількість будівельної техніки та дорожніх робочих, які розпочали демонтаж плитки. Належної дозвільної документації у виконавців робіт не виявлено.

Активісти ВГО "Коаліція Учасників Помаранчевої Революції", виявивши спробу знищення речових доказів, викликали слідчо-оперативну групу і зажадали припинення незаконних робіт.

Як повідомив слідчий по кримінальній справі, порушеній проти лідера Підприємницького Майдану Сергія Мельниченка, експертиза пошкоджень гранітної плитки на Майдані Незалежності ще не проводилася. Тобто, чиновники КМДА вчинили спробу здійснення кримінального злочину – зумисного знищення речових доказів, які мають істотне значення для слідства.

ВГО "КУПР"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua