Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Канонічна держохорона

Вас-иль | 20.01.2011 08:54

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

Не знаю, чи зобов'язані церковні діячі дотримуватися світських законів. Але, що держслужбовці та бюджетники повинні їх дотримуватись – факт.

В чому проявляється сила людського духу? Незважаючи ні на що проводити свою лінію. Кажуть вороги – негоже самим себе обзивати благодатними та канонічними – гординя це – ігноруємо. Кажуть вороги – негоже служити чужому народу, якщо бажаєш блага своєму – продовжуємо служити. Кажуть вороги – не можна ненавидіти та зневажати ближнього свого – анафему їм. Кажуть вороги – негоже служити мамоні – їздили та будемо їздити на мерседесах.

Але є одна річ, яку називають Конституція, яка кажев в частині третій статті 35: церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави. Добре це, чи погано, судити не нам, але ж це – ОСНОВНИЙ ЗАКОН.

Не знаю, чи зобов'язані церковні діячі дотримуватися світських законів. Але, що держслужбовці та бюджетники повинні їх дотримуватись – факт.

І як розуміти це? Не з точки зору благодаті, чи моралі. Не зважають на мораль канонічні. А щодо дотримання законності.

А Предстоятеля УПЦ Московського Патріархату Митрополит Володимира вже возять, як-то кажуть, із вітерцем. А чим глава державної церкви, яка разом з Партією регіонів для Януковича неначе як права та ліва нога, гірший від Азарова? До Януковича трохи недотягує, тому Києвом пересувається трохи скромніше – як прем'єр. Кілька машин ДЕРЖАВНОГО!!! супроводу із заскоком на зустрічну смугу, "пищалки", "мигалки", розчистка дороги, прижимання на узбіччя.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua