Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Вони затримали Оленку


16
Рейтинг
16


Голосів "за"
16

Голосів "проти"
0

Зранку 12 січня правоохоронці обшукали помешкання відомої в патріотичних колах незалежної журналістки Олени Білозерської. Після вилучення всієї наявної апаратури (не лише фото- й відеоустаткування, комп'ютеру, а й навіть мобільних телефонів!) її доправили до відділку на Печерську.

Вони затримали Оленку
Усі прихильники патріотичних ідей знають працю Олени Білозерської. Активна й цілеспрямована журналістка, вона завжди перебуває у курсі всіх подій на "правому" фронті громадського життя України, спілкується з представниками багатьох організацій, об'єднань і рухів, користується їхньою щирою повагою, позаяк завжди максимально об'єктивно, оперативно, незаангажовано висвітлює події. Сама Олена – безпартійна та позаорганізаційна журналістка; її читають та їй довіряють. Успіхам Білозерської на журналістській ниві може позаздрити багато хто...

Міліція настільки затято розслідує прикрість, яка трапилася із запорізьким Сталіним, що підозрює у причетності всіх, хто бодай опосередковано пов'язаний із ВО "Тризуб" імені Степана Бандери – не кажучи вже про самих "тризубців": їх уже затягали по всіх можливих і неможливих інстанціях. З чого взяли, що вибух організовано представниками саме цієї організації, особисто мені невідомо.

Та веду я зовсім не до цього. Не може не викликати подиву й обурення затримання Олени Білозерської київськими правоохоронцями.

Що такого зробила Олена, що її, конфіскувавши все на світі, доправили в міліцію? Либонь, це через те, що вона не могла залишатися осторонь долі заарештованих "тризубців". Білозерська послідовно й оперативно інформувала громадськість про стан речей у справі з активістами цієї організації, а також інших патріотів, яких почали "штормити" у зв'язку з вибухом пам'ятника Сталінові в Запоріжжі. От і "довисвітлювалася"...

Може, звісно, декого дістала завзятість і непідкупність Олени Білозерської, відтак її вирішили дещо "охолодити", обравши слушну для цього нагоду. Якщо це так, то громадським журналістом в Україні стає бути просто небезпечно! Під "прицілом" опиняється кожен, хто ставить собі за мету донести до людей правду.

Не дарма міжнародна спільнота стурбована згортанням демократії в Україні: є всі підстави перейматися...

Гадаю, що ситуація, в якій опинилася Олена, мусить слугувати консолідуючим фактором для всіх українських незалежних журналістів. Коли не триматися гурту, то поодинці всіх нейтралізують!

Богдан КОВАЛЬЧУК, головред громадського видання "Хмаро4ос".

Коментарі
З назви статті може скластися враження, що Білозерська за гратами. Це не так.
Ось
матеріал з її ЖЖ, де все детально описано: "Друзі, я на волі. Зараз прочитаєте все з перших рук..."

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua