Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

На Закарпатті сейсмологи зафіксували поштовхи 3,5 бала за шкалою Ріхтера

В`ячеслав Рошко | 17.12.2010 00:38

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

Про те що землетрус на Закарпатті все-таки був стало відомо тільки сьогодні. Чому так довго не оприлюднювалася ця ситуація не відомо?

 На Закарпатті сейсмологи зафіксували поштовхи 3,5 бала за шкалою Ріхтера
Про те що землетрус на Закарпатті все-таки був стало відомо тільки сьогодні. Чому так довго не оприлюднювалася ця ситуація не відомо? Після того як це відбулося я, В. Рошко як журналіст одразу повідомив про це на одному з інтернет-сайтів. Як недивно, але мене читачі не зрозуміли та ще й брехуном обізвали.

Сьогодні ж в інтернеті з'явилося ряд статей про цей факт, але вже багато передруків. Було показано також сюжет на "Подробности-ТВ" про ці поштовхи, отже землетрус таки був і дорівнював він трьом з половиною балам за шкалою Ріхтера, про це повідомили дослідники сейсмічної станції Закарпаття. Але тішитися, мабуть, не варто, бо наступний, може сягати позначки шести балів за шкалою Ріхтера – попереджують сейсмологи.

В селі Драгове, що на Хустщині значних руйнувань не виявлено, але люди збентежені чому так довго мовчали МНС та ЗМІ? Чому їм тільки через день сказали про те, що було насправді? Жителі повідомляють, що не були готовими до такої ситуації, адже їм попередньо ніхто не повідомляв, що такий випадок можливий. Тому перелякані люди вибігали на вулицю вночі, щоб зрозуміти, що коїться. Як не дивно, але поштовхи були не всюди однаковими, навіть в тому ж таки Драгові. В одній частині села трусило більше, а в іншій менше. Хтось бачив як коливаються люстри та дзвенить скло на вікнах і дверях. А в інших мешканців села трусило більше: меблі не тільки дзвеніли, але й рухались, в когось, навіть, відпадали дверцята на тих же таки меблях, подекуди видніються невеличкі тріщини на будинках.

Землетрус був не великим і значних причин для паніки не було, але люди побоюються, щоб ця біда, що їм ще невідома не прийшла зненацька як тієї ночі. "Якщо наступного разу труситиму знову вночі та ще у вісні, тоді все може бути набагато гіршим ніж зараз – каже місцевий житель Василь Рошко. Я був на дворі коли це сталося, спочатку подумав, що то діти петардами граються, як часто буває перед Різдво, але потім переконався, що насправді це земля під ногами трясеться. Спочатку був якийсь гул, ніби літак летить, а далі пішла хвиля невеликих поштовхів, що супроводжувався цокотінням скла на вікнах. Невдовзі стало тихо..."

Що це насправді було в Карпатах невідомо, але можна припустити, що це від природи був перший постріл попередження в гору, тож будемо надіятися, що висновки зробить той, для кого цей дзвінок продзвенів як попередження і все закінчиться цим невеличким переляком і контрольного поштовху ніколи не буде.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua