Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Україні потрібен Махатма Ганді


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
2

Проблема полягає в тому, що влада перестала враховувати думку тих, хто її обирав. І для того, щоб домогтися результатів, просто вийти на площу вже не достатньо...

Україні потрібен Махатма Ганді
Хмари над Україною продовжують згущуватися. "Бульдозерна" влада перейшла у рішучий наступ на демократичні свободи, не дивлячись на тривожні експертні оцінки ситуації, громадські хвилювання та рекомендації європейської спільноти.

Тому в Чернігові, на першій робочій зустрічі Ради модераторів правозахисної соціальної мережі "Human Rights Activists in Action" серйозну увагу приділяли обговоренню поточного моменту. Проблема полягає в тому, що влада перестала враховувати думку тих, хто її обирав. І для того, щоб домогтися результатів, просто вийти на площу вже не достатньо. Необхідне серйозне стратегічне планування дій, здійснити яке простіше за все через глобальну мережу Інтернет.

Однак, існуючі Інтернет-ресурси вже не задовольняють потреб активістів. Правозахисникам необхідний доступ до нових знань, ефективний обмін інформацією, пошук партнерів та ресурсів для організації та координації повномасштабних проектів, спрямованих на демократизацію суспільства та всебічний захист прав людини.

Саме тому випускники Всеукраїнської програми "Розуміємо права людини", представники 8 правозахисних організацій, які взяли на себе зобов'язання з модерації Мережі, зійшлися на думці, що традиційними методами ситуацію, що склалася в Україні, змінити не вдасться.

"Нашій країні потрібен Махатма Ганді – людина, здатна повести народ на рішучі, часом небезпечні дії, для того, щоб відстояти свободу.

Потрібен добре продуманий план, чітка, вивірена стратегія, але головне – об'єднання активних людей, готових на це. Правозахисна соціальна мережа змогла б зіграти свою роль і стати серйозною платформою для планування дій", – поділився своїми міркуваннями член Ради модераторів, прес-секретар Правозахисного центру "Поступ"Ярослав Мінкін.

Виходить, що вже не досить просто дивитися онлайн-трансляцію з Майдану Незалежності зі страйкуючими підприємцями? Настали нові часи, коли навіть багатотисячні акції протесту перестали діяти на самовпевнену владу.

Тільки об'єднавшись у єдину мережу, суспільство зможе зрушити справу з мертвої точки. Саме в єдності – сила. Чим більше організацій об'єднається для вирішення проблем та відстоювання прав і свобод українських громадян – тим небезпечнішим стане нищівний кулак громадської думки.

Для довідки:

Правозахисна соціальна мережа "Human Rights Activists in Action" була створена в рамках Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини" в 2010 році. Фінансову підтримку проекту надав Міжнародний фонд "Відродження". Адміністрування ресурсу взяв на себе Правозахисний центр "Поступ".


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua