Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
треба їсти гарбузи
7
Рейтинг
7


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
0

Коментарі
Львів'янка   | 3.11.2010 17:01
Дякую.
Сьогодні попробую спекти.
Beware   | 3.11.2010 18:25
Класно, дякую! Спробуємо.
Гм...
Стаття ніби про гарбузи, а всередині – тьіква...
Білко – перекласти неважко, якщо не вручну, то можна скористатися електронним перекладачем гугла, і, якщо потрібно – відредагувати – все, каша готова...

Також не вказаний ще один спосіб застосування гарбузів:
котрийсь хлопець жениться, а котрийсь за сезон назбирує 2-3 центнери цінного продукту...
Білка   | 3.11.2010 20:33
Тримайхвістпістолетом:

Не хотілось засмучувати чоловіків.
Білка:
Не хотілось засмучувати чоловіків.
Чим?
Якщо на рахунок "цінного продукту", то першому до дьогтю – ближче!
Білка   | 4.11.2010 10:38
Взагалі я вагалась чи варто розміщувати статтю з рецептом. Але ж ми живемо у такі непрості фінансові часи, а гарбузи масово гниють, бо попитом не користуються. І їх уцінюють у супермаркетах. Тому я зробила висновок, що рецепт з оладками є суспільно актуальним.

Крім того трохи гарбуза можна давати при тушінні чи варінні картоплі. Із сирого гарбуза робити салатики з додаванням селери або і без неї.
Никита   | 4.11.2010 11:53
А я вагався, чи варто про це писати, але ж часи справді непрості... Десь читав, що це не випадково, що в народних традиціях дівчина подавала гарбуза нелюбому мужчині. Що вживання гарбуза у будь-якому вигляді не корисно для житті подружжя. Можливо, це й неправда...
Білка   | 4.11.2010 12:51
Никита:
Як цікаво. Ніколи не чула і не читала про те, що вживання гарбуза у будь-якому вигляді не корисно для житті подружжя.
Ідея їсти більше гарбузів у мене виникла після перегляду супутникового каналу mecheef 1200. Там шматки гарбуза варять разом з іншими овочами і додають до рису.

А щодо весільної традиції, то, це моя приватна думка, спілкування ДОРАДЯНСЬКИХ українців відбувалось на позитиві. От хоча б таке вступне слово. Коли жінка хотіла сказати пораду, вона говорила: послухайте мене дурну і тим самим вона згладжувала можливий спротив. Гарбуз теж давався із побажанням хлопцеві стати більш сексуально сильним і знайти своє щастя з іншою.
Білка   | 4.11.2010 13:06
Никита:
Не полінувалась пошукати про небезпеки для подружжя, але не знайшла. Зате знайшла ось таке

http://www.dreamcity.com.ua/doc/13/1/162/

Гарбуз – цілитель.

За змістом цілющих речовин гарбуз перевершує багато інших овочів. У ній є цукру, каротин, вітаміни С, В1, В2, В5, В6, Е, РР і такий рідкий вітамін Т, сприяючий прискоренню обмінних процесів в організмі, вітамін K, необхідний для згортання крові, жири, білки, вуглеводи, целюлоза, пектинові речовини, мінерали, у тому числі калій, кальцій, залізо.
Білка   | 4.11.2010 13:07
Пектинові речовини, виявлені в гарбузі у великій кількості, сприяють виведенню з організму токсичних речовин і холестерину.
Перш за все, гарбуз вважається кращим овочем для дієтичного живлення. Блюда з гарбуза рекомендують включати в раціон для профілактики гострого і хронічного нефриту і пієлонефритів. Завдяки солям калія, гарбуз володіє сечогінною дією.

Також цей овоч дуже корисний людям, страждаючим захворюваннями серцево-судинної системи і гіпертонією.
Свіжий сік гарбуза добре пити при хронічних запорах, запаленнях сечостатевої системи, нирковій недостатності, геморої і нервових розладах. Гарбуз чудово виводить з організму солі і води і при цьому не подразнює ниркову тканину.
Білка   | 4.11.2010 13:07
Крім того, знахарі вважали, що гарбузовий сік дуже допомагає чоловікові підтримувати свій сексуальний тонус. При токсикозі вагітних гарбуз можна використовувати як хороший засіб від нудоти.
Гарбузова каша підійде тим, хто бажає схуднути: вона нормалізує обмін речовин і виводить з організму шлаки.Якщо Вас турбує безсоння, то на ніч корисно випити гарбузовий сік або відвар гарбуза з медом.

Відваром м'якоті вгамовують спрагу і знижують жар у хворих.
Гарбуз також чудово личить тим, хто страждає захворюваннями ЖКТ з підвищеною кислотністю.
Білка   | 4.11.2010 13:09
Корисна не лише м'якоть гарбуза, але і гарбузове насіня. Воно просто криниця високоякісного харчового масла (від 32 до 52 відсотків). У багатьох країнах Европи, наприклад, в Австрії, Німеччині і Румунії, масло споживають для приготування різних овочевих салатів. Крім того, в насінні дуже багато цинку.
Розтерте з медом насіння гарбуза – один із старовинних глистогінних засобів. Сушені гарбузові насіннячка дуже корисні чоловікам, ними лікують простатит, для цього на самому початку захворювання щодня натщесерце і увечері слід з'їдати по 20-30 насіннячок.
Білка   | 4.11.2010 13:12
Завдяки наявності цинку, гарбузове насіння корисно вживати жменями при проблемах, пов'язаних з його відсутності, а саме при вугрях, жирній лупі, себореї.

Коржикова Олена, фітотерапевт
http://www.yoki.ru

Мій висновок – буду їсти гарбузи далі і чекати може хтось напише про негативну магію гарбуза.
Никита   | 4.11.2010 14:58
Білка:
Справа не в магії. Гарбуз корисно їсти дітям і тим дорослим людям, які не мають статевих стосунків і не прагнуть їх мати. Ось таке я читав десь (не в інтернеті), де – не пригадаю. Присягаюся, що не видумав це сам. І там було написано, що не рекомендується вживати навіть невелику кількість гарбуза...
За що купив – за те продаю)
Никита   | 4.11.2010 15:52
Втім, нічого дивного. Якщо існують природні продукти – афродизіаки , мають бути й їхні антиподи.