Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Перший зліт спортивних пошуковців

Відбувся перший зліт спортивних пошуковців

В`ячеслав Рошко | 12.09.2010 18:24

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
2

Таємно було заховано цінні монети, срібні коштовності та багато інших цікавих речей. На цей зліт відгукнулися слідопити з Києва, Харкова та Полтави, які в пошуках проводять майже весь свій вільний час.

Відбувся перший зліт спортивних пошуковців
Вчора 11 вересня за декілька кілометрів від Києва, а саме у місті Вишгороді на покинутій військовій базі радянських військ ППО, що біля Київської ГЕС, відбувся перший спортивний зліт слідопитів. Метою якого було провести різні конкурси та змагання на вправність та навики в пошуках різних металевих предметів. Таємно було заховано цінні монети, срібні коштовності та багато інших цікавих речей. На цей зліт відгукнулися слідопити з Києва, Харкова та Полтави, які в пошуках проводять майже весь свій вільний час. Для такої розвідки організатори цього злету Володимир Пайлодзе та Ростислав Філіпов виділили дві години. Як тільки пролунав старт, пошуковці одразу взяли, своє озброєння: саперні лопати та металошукачі і вдалися до улюбленої роботи. Для журналістів, що приїхали відзняти та зафіксувати найцікавіше почалися й свої пошуки цікавих кадрів. Як то кажуть кожен відшукував своє заповітне.

Видовище було не з нудних, адже майже повсюди "пищали" потужні прибори, перегукуючи один одного, натрапивши на щось цікавеньке. Роботи для вправних пошуковців вистачало, адже заховані предмети не так просто було знайти, траплялося, що й на деревах висіли скарби. В цьому і я переконався, адже знайшов на одному із дерев срібну жіночу каблучку. Яку до речі, організатори дозволити залишити собі, а ще в додаток дали призи: дві кепки та набір колонок з підсилювачем. Отже дружині каблучка, а мені хороша музика... Після двогодинних пошуків учасники повернулися до організаторів, щоб показати плоди своєї праці. Без призів не залишився ніхто, кожний отримав найкраще за доблесну роботу. Не обминули своєю увагою організатори й діточок, для них був також свій конкурс. Діти до дванадцяти років бігали зі своїми приладами шукаючи скарби на відведеній їм території, щоправда, вони шукали лише півгодини, зважаючи на їхній вік. Задоволеними залишилися всі молодші учасники, адже отримали не менш цікаві призи ніж дорослі. А як все було насправді вам наочно покажуть зроблені мною фото.Організатори: Віктор Тригуб головний редактор журналу "Музеї України", Володимир Пайлодзе та Ростислав ФіліповФото на згадку всіх учасників. Надіємось перше та не останнє

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua