Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
діти з інтернатів   благодійність   Children-UA   літній табір   Горб Дар'я   дети из интернатов   благотворительность   Children-UA   летний лагерь   Горб Дарья

Літній табір "Children-UA"-2010 збирає друзів, мобілізує ідеї та ресурси


-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
3

"Children-UA" – це організація волонтерів з Європи та Канади, яких об'єднує небайдужість до сучасної проблеми українських дітей-сиріт в Донецькій області

Літній табір ''Children-UA''-2010 збирає друзів, мобілізує ідеї та ресурси
Літній табір "Children-UA"-2010 збирає друзів, мобілізує ідеї та ресурси. Кожен може допомогти вихованцеві інтернати вірити в себе та у майбутнє!

"Children-UA" – це організація волонтерів з Європи та Канади, яких об'єднує небайдужість до сучасної проблеми українських дітей-сиріт в Донецькій області.

Ідея створення організації виникла у донецькій студентки, Євгенії Кожухової – учасниці міжнародної асоціації AIESEC, яка виїхала жити до Швейцарії за програмою стажування. Живучи за кордоном, Євгенія змогла об'єднати інших молодих людей з донецького регіону, які зараз живуть за кордоном та в Україні навколо проблеми дітей з дитячих будинків.

Пізніше до проекту приєднались навіть небайдужі люди, які ніколи до цього не були в Україні, але не могли зоставатись осторонь цієї проблеми.

Зараз над проектом працюють 10 волонтерів, які разом з психологами та вихователями розробляють програми табору, збирають кошти, займаються пошуками літнього табору для проживання, залученням волонтерів та тренерів, розповсюдженням інформації про проект.

У червні 2009 р. у рамках проекту "Children-UA" перші 20 дітей з 2-х інтернатів Донецьку та Макіївки мали можливість провести 10 діб у Святогір'ї, відпочиваючи та займаючись за спеціально розробленою програмою. Особливу увагу приділяли вихованню взаємоповаги, важливості освіти та прагненню дітей досягнути своїх мрій, а також ознайомленню з правами людини та проблемою ВІЛ/СНІДу. В таборі з дітьми працювали волонтери проекту, спеціально запрошені гості та вихователі.

Кожна тема доносилась до дітей у легкій ігровій формі для того, щоб дітям було цікаво і вони краще запом'ятали інформацію. Адже, за відсутністю інтересу до навчання і розвитку, дітям без батьківської опіки загрожують безробіття, алкогольна та наркотична залежність, кримінал та поступова деградація.

Цьогоріч освітній табір буде проходити у Криму. Організаторами проекту було прийнято рішення зробити акцент на 3х головних темах. Всі ідеї, пов'язані з кожною теми були визначені після обмірковування результатів попереднього року.

1. Освіта:

- Як використовувати на практиці ті знання, які діти отримують під час табору;

- Як заробити гроші, за допомогою хобі;

- Квест-гра на питання шкільної програми;

- Бізнес- поєдинок або Монополія (звичайно, на самому базовому рівні, але ми хочемо, щоб діти навчились працювати в команді та створили свою маленьку компанію)

2. Кодекс честі:

- Питання толерантності;

- Розкрити питання, чому важливо жити чесно, та не брехати і не красти

3. ВІЛ-інфекція, наркоманія – як уникнути спокуси та небезпеки і допомогти друзям-заручникам проблеми.

Учасники організації планують в майбутньому розширити проект, щоб ще більше дітей- сиріт могли відвідати освітні табори. Враховуючи формат проекту "Children-UA", кожен може долучити посильний внесок у роботу волонтерів.

Завітайте на сайт проекту www.ua.children-ua.org! Тут Ви можете знайти:

- більш детальну інформацію про проект,

- необхідні реквізити для фінансової підтримки,

- контакти за допомогою яких зможете запропонувати свої ідеї чи заходи для урізноманітнення програми...

- або просто приєднатись до нашої команди волонтерів:-)

Усю додаткову інформацію можна отримати також електронною поштою від координатора заходів проекту "Children-UA" Дар'ї Горб (darya.gorb@children-ua.org)


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua