Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Література   мова   культура   взаємостосунки людей.

ЗАРУЧНИК СПОКУСИ, АБО ЗАПИСКИ ГЛАМУРНОГО КОХАНЦЯ


-4
Рейтинг
-4


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
5

Цими днями в харківському видавництві "АТОС" з'явилася друком оригінальна літературно-художня книжка "ЗАРУЧНИК СПОКУСИ, АБО ЗАПИСКИ ГЛАМУРНОГО КОХАНЦЯ". Це своєрідний український Декамерон. Такого ви точно іще не читали. Це, напевне, може стати бестселером весни 2010-го.

Що таке заручник спокуси? Це, насамперед, душа без самотності, це стан безмежної закоханості, невпинної піднесеності, життя на високих сердечних регістрах. Саме тому ліричний герой духмяної, п'янкої і, здається, безмежної, насиченої різноманітними екстраординарними, романтичними історіями, епізодами есеї зізнається по ходу оповіді: "Любив, люблю, і не можу інакше".

І справді, що за життя без захопленості, кохання? Без дивовижної пристрасті, без якої ніщо велике не твориться на цьому світі, без потягу чоловіка до манливого жіночого світу, без високої напруги почуттів двох. Але неодмінно в рамках пристойності, без єдиного кривого слова впродовж усього твору.

Читач матимете насолоду спізнати світ високих людських почувань, без чого, кажуть, не рухається ні сонце, ні світила, із записок гламурного коханця барвистою, милою серцю і слуху мовою образів і епітетів, чим вельми вдало послуговується автор.

У нашому житті аж занадто політики, гризот, чвар, про що, до речі, свідчать і представленні публікації на сайті "Народної правди". Тому цілком зрозуміло, що для збалансованості життя, іноді потрібно відволікатися і на справи водночас і земні, і небесні. Оскільки високий світ чоловіка і жінки є мереживо стосунків, думок, почувань, які плетуться поміж землею і небом. Український Декамерон – це якраз висока моральність у стосунках двох, освячена теплими, щиримо почуттями.

Книжка уже з'явилася в книгарні "Смолоскип" у Києві, вул. Міжгірська, 21, (побіля Контрактової площі), в "Могилянській книгарні" (Києво-Могилянської академії), в книгарні "Є", що на вул. Лисенка, 3, а також у супермаркеті "Сільпо" – вул... Закревського, 61. А хто хоче отримати книжку персонально із підписом автора – пишіть rak91@mail.ru


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua