Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Студент   В'ячеслав Рошко

СТУДЕНТСЬКА ХВИЛЯ ЖИТТЯ

В`ячеслав Рошко | 25.01.2010 18:56

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
1

Після закінчення школи кожен з нас обирає свій шлях, яким йтиме по життю. Не всі стають студентами, бо не кожному щастить переступити поріг вузу. З різних причин багатьом хлопцям і дівчатам так ніколи й не скуштувати студентського життя.

СТУДЕНТСЬКА ХВИЛЯ ЖИТТЯ
Після закінчення школи кожен з нас обирає свій шлях, яким йтиме по життю. Не всі стають студентами, бо не кожному щастить переступити поріг вузу. З різних причин багатьом хлопцям і дівчатам так ніколи й не скуштувати студентського життя.

Стати студентом – означає не лише отримати студентський квиток і залікову книжку, а насамперед, те, що ти повністю доросла людина, яка назавжди залишила школу і безтурботне дитинство. Адже тепер ти сам знаєш чого по-справжньому хочеш, бо, обравши професію, ти поставив перед собою мету. Ти далеко від батьків і друзів, з якими провів найбільш безвідповідальні хвилини життя. Не раз хочеться покинути все і поїхати додому до всіх, але ні, навчання й на мить кидати не можна, бо добре відвідування занять – це ключик до успішного складання іспитів.

Життя в гуртожитку вчить бути колективною людиною і виховує в кожній молодій особистості такі хороші риси як комунікабельність, відповідальність, рішучість, а ще колективне життя позбавляє людину самотності і відчуття сором'язливості.

Продзвенів дзвінок... Кожний студент біжить до своєї аудиторії, щоб не запізнитися і не пропустити чогось цікавого. Болять руки від писанини, здається, що ручка врізається у пальці, але нічого, зате є корисна інформація у зошиті, яка допоможе не лише здати екзамен, а й стане в нагоді в майбутньому.

В студентські роки можна не лише вчити те, що треба, а й наприклад, брати участь в якихось розважливих іграх, таких як КВК, святкування Нового року, Дня закоханих чи якихось жартівливих програм з нагоди відзначення найбільш улюбленого свята всіх володарів студентського квитка – Дня студента. Нерідко такі заходи виховують або пробуджують щось нове в студентові, індивідуальне і неповторне, вчать бути ерудитом, актором і просто, що в майбутньому допоможе не розгубитись в тій чи іншій ситуації. Усе це розвиває в людині нові й нові можливості і просто вчить пристосовуватись до життя.

Дуже добре бути студентом, незважаючи на всі перевантаження і труднощі, бо студентські роки – чи не найкращі в житті. Там бувають сльози радості і болю, недоспані ночі над конспектами, нові знайомства, вірні друзі, а може і справжнє кохання... І яким би не був черствим наш "студентський хліб", усі ми студенти, їмо його з великим та неповторним смаком...

P. S 25 січня -Тетянин день (свято всіх студентів) свято великомучениці Тетяни Хрещенської у 1755 році російська імператриця Єлізавета Петрівна створила у Москві університет. Тож свято асоціюється із днем студентства.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua