Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

А до нас йде Святий Миколай!!!

vova-mobile | 18.12.2009 14:39

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

Трохи позитиву перед святом!

А до нас йде Святий Миколай!!!

Гадаю, що нікому не потрібно розповідати легенду про Святого Миколая, або, як його ще називають – Миколу-чудотворця. У вирі політичних пристрастей пропоную відійти від негативу, забути про нього: період зимових свят стартував, тож нам, друзі, потрібно думати – як і чим потішити своїх друзів, рідних, знайомих та близьких.

День Св. Миколая, як відомо, відзначають від ночі 18 грудня аж до півночі 20 грудня. Та найприємніший момент, якщо ви, звісно, не Микола, Миколай чи Николай, це, звісно, ніч із 18 на 19 грудня. Ніч чудес, ніч радості і ніч подарунків. А уявляєте, як приємно комусь зробити подарунок: покласти під подушку, чи просто комусь передати... Це ж так приємно, коли даруєш подарунки... Звісно, що приймати подарунки – це також досить велика радість.

Тому, незважаючи на різні проблеми, грипи, кризи й карантини, подаруймо своїм рідним, близьким, друзям та знайомим частинку свята, частинку доброго настрою... Частинку позитиву... Нехай кожен зрадіє з приводу початку свят, адже Св. Миколай вводить нас у атмосферу новорічно-різдвяного циклу свят, які більшість із нас так люблять.

Та попри матеріальний аспект не забуваймо молитися до Св. Миколая і просити в нього чогось нематеріального – чогось такого, чого ми дуже хочемо. У кожної людини ці прохання різні, але, думаю, немає такої людини, яка би не хотіла отримати якийсь нематеріальний подарунок, який би поліпшив її життя. Тож сьогодні просімо Св. Миколая всіх благ, позитиву, добра, стабільності... Просімо того всього, що нам так не вистачає...

Атеїсти скажуть: "Немає такого Миколая"... Але що від того погіршиться, якщо ви комусь зробите подарунок, для когось станете тим самим Миколаєм? Я вважаю, що якщо вірити в краще і просити у Миколая кращого, то так і воно буде! Тому всіх вітаю зі святом! Не забудьте зробити приємні подарунки своєму оточенню і подаруйте їм свято, тим більше, що чудова зимова погода цьому сприяє! А окреме вітання всім Колям, Миколам, Калянам, Миколаям і Николаям – нехай Святий Микола-чудотворець оберігає вас повсяк час!

З побажаннями всього найкращого і найпозитивнішого, Пиріг Володимир.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua