Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/life/4b1a8cf7b9f80/

Редакція НП, ти де?

Сезам | 5.12.2009 18:40

До редакції НП.

Звертаюсь до редакції НП підтримуючи пропозицію одного з найпопулярніших авторів:

Ткаченко Віктор Іванович | 5.12.2009 11:19

Сезам:

Підтримую звернення автора публікації до редакції.

Дякую, Сезаме! Здається, було б доцільно, якби Ви також написали кілька слів на підтримку Никити і оформили їх в окремий допис. Тоді, гадаю, редакція не відкрутиться, а якось відреагує. Чим більше дописів, тим дієвіше...


Я є шанувальником сайта Народна правда більше двох років. Певні проблеми з материалами і коментами були завжди. Але, те, що відбувається зараз є гіршим, ніж найпесімістичніши очікування подальшого розвитку НП. Кількість "авторів", яких інакше як, вибачте, лайнометами, не назвеш, стає що далі тим більше. Зміст їх дописів насичених відвертим цинічним українофобством став не просто звичним для сайту, а поступово стає переважаючим. Колись популярні і шановані автори уходять. Втім редакція замість боротьби зі сміттям, яке вже по вінця заповнює сторінки видання, з незрозумілих причин і без пояснень починаєте банити адекватних і рейтингових авторів. Особливо безглуздим виглядає бан автора під ніком Никита, який на думку багатьох авторів, і на мою думку також, є найтолерантнішим і зваженим автором.

На численні звернення авторів до редакції реакції – нуль. Розраховуючи на здоровий глузд редакції, приєднуюсь до раніше опублікованих зауважень авторів і очікую на скорішу та обґрунтовану відповідь. А головне – на дієві реформи сайту, які нададуть йому порядку та шляхетності.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua