Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Никита   Хмеленок   що це?
14
Рейтинг
14


Голосів "за"
23

Голосів "проти"
9

Коментарі
Поживемо-побачимо. Недовго чекати. До понеділка. А там, якщо нічого не вийде, опублікуємо колективний протест і підемо із сайту...
Котигорошко   | 4.12.2009 23:54
Думай козаче, думай! Атаманом будеш!!!
Котигорошко   | 4.12.2009 23:56
Ткаченко Віктор Іванович:
А ящо не буде у понеділок ніякого протесту? То, що тоді підеш знову на Парафраз до Свого друга Масана?
Улас Золотоноша   | 4.12.2009 23:58
Котигорошко:
Ткаченко Віктор Іванович:
А ящо не буде у понеділок ніякого протесту? То, що тоді підеш знову на Парафраз до Свого друга Масана?
Придурку, ти мене там хоч раз бачило?... Хамло совкове недобите!
Олена Олійник   | 5.12.2009 00:10
Стрільче, чому саме Никита – я вже прокоментувала тут. Для мене це абсолютна закономірність.

Вкотре кажу одне й те саме – не варто бути ідеалістами, такий ресурс ніколи не матиме пристойного навіть вигляду. І водночас – все одно треба до того дієво прагнути, матимемо з цього щось інше корисне.
Бувайте всі здорові та веселі!
  | 5.12.2009 00:17
Никиту, тупого хохляццкого клоуна, забанили совершенно справедливо, – за флуд.

Флуд, которым он, пытался заткнуть рот инакомыслящим на НП. И тем самым нарушил правила форума.

Так, что не надо выть, хохлы. Демократия, тогда демократия, когда она для всех, а не только для шароварников.

Действия администрации НП пидтримую от имени всего Парафраза
Котигорошко   | 5.12.2009 00:18
Олена Олійник:
Олено! Та не переживай, ще поспілкуєшся з Микитою!
Ось Ткаченко два сайта своїх відкриває і усіх туди запрошує!
А головне він там буде ОТОМАНОМ тобто модератором!!!
Керівником, але обіцяю – там не буде місця придуркам, подібним до тебе та Полікарпа П...сюна-Голдиморди...:)
Керівником, але обіцяю – там не буде місця придуркам, подібним до тебе та Полікарпа П...сюна-Голдиморди...:)
  | 5.12.2009 00:29
Припомню я тебе, Дедушко, твои смехуечки
Wasil   | 5.12.2009 00:36
Нікіта принципово забросив НП... Дійсно смітник, прям як справжня Україна. Щож робити?
От тож, що сайт відзеркалює смітник в головах. а це сильною рукою, вказівками, модераторами не прибрати. Потрібен час.
Котигорошко   | 5.12.2009 00:41
Wasil:
Нікіта принципово забросив НП... Дійсно смітник, прям як справжня Україна. Щож робити?
От тож, що сайт відзеркалює смітник в головах. а це сильною рукою, вказівками, модераторами не прибрати. Потрібен час.
--------------------------------
А шо в укра]нських психлікарнях перед Yовим роком відпустили на канікули усіх хворих і вони зразу ж зареструвались на УНП? Та почали вболівать про Україні???
Leon   | 5.12.2009 00:44
Тролінг (з англ. trolling) – розміщення в Інтернеті (на форумах, у групах новин Usenet, у вікі-проектах, інш.) провокаційних повідомлень з метою викликати флейм, конфлікти між учасниками, пусті балачки, образи, війни і таке інше.
Поликарп Голдштейн-Фесун- ідеальний випадок
Wasil   | 5.12.2009 00:50
У евреїв це було 40 років. Половина за нами.)))))))
Котигорошко   | 5.12.2009 00:52
Шановний Леон!
Я бачу що ви освічена та вічлива людина. З таким приємно поспілкуватись!
Та я ось про що?
Поликарп Голдштейн-Фесун- він зовсім не Фесун!!!
А один з Ваших товаришів по УНП. З яким ви давно спілкуєтесь, правда не в реалі. Але він як вип'е на вихідні? то gjчинає чудитb, гра'ться з усіма як з дурниками!
А Ви негодуєтt...