Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
вовки в овечих шкурах   злодії які гріха не бояться   бо вірять в чорні сили   сили зла
6
Рейтинг
6


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
5

"Вона" і "вони"

Львів'янка | 7.09.2009 09:44
Біле братство, чи антинародна армія????
Коментарі
Львів'янка   | 7.09.2009 09:49
Відкрила бабуся-якуся свої очі і... о чудо!
Сидить біля болота, біля розбитого корита, – в кориті велика чорна ЖАБА.
Львів'янка   | 7.09.2009 09:59
На Сихові (Львів) головою Адміністрації- є члЄн БЮТ.
Зараз в мешканців забрано скверик, дорогу (по якій ще не давно автомобілі їздили) – "джипи" вискакують просто за плечми.
Уявіть, (Ви не на мислівський угіддях), Ви просто в місті ідете по-тротуару додому, а ВАМ за плечми "джип" вискакує і не реагує на ВАШІ зауваження (тільки суцільний мат-це ВИ йому заваджаєте їхати по тротуару!!!!
Правила дорожнього руху – ДЛЯ КОГО??????
jurko   | 7.09.2009 10:00
+!
Автор статті ставить питання: "Що пожне "ВОНА"?"
На жаль питання звучить інакше: "Що пожне Україна?"
Львів'янка   | 7.09.2009 10:07
jurko:
+!
Автор статті ставить питання: "Що пожне "ВОНА"?"
На жаль питання звучить інакше: "Що пожне Україна?"
Після "її" сівби, чи буде кому жати?
Стрілець   | 7.09.2009 10:28
Мораль:
Львів'яни, за Тягнибока голосуйте на парламентських виборах.
А на президентських – не треба, бо тим допоможете Тімашенці.
Навіть якщо Яценюк справді єврей, то Тімашенка ж не іншої породи, якщо саме це вас тривожить.
Львів'янка   | 7.09.2009 10:38
Пане Стрілець, чому так думаєте?
Я особисто буду голосувати за Ющенка.
Але перед тим піду і викажу своє "ФЕ" "Нашій Україні", бо я особисто до них зверталась по-багатьох питаннях які небайдужі громаді, але почутою не була. Почули тільки зараз і то сили ПАртії Регіонів.
То мене цікавить- що це за глухота така? Чити тільки перед виборами.
"Свобода"- це чудове слово, це міраж, гарна фантазія.
За фантазії здорові люди не можуть голосувати.
Львів'янка   | 7.09.2009 10:45
То мене цікавить- що це за глухота така?
Чути тільки перед виборами.
Уявіть, цілих п"ять років, про-паразитують, про-брешуть- а потім перед виборами каятись починають, звинувачувати один одного – КАЇНИ -не інакше.
Чому в депутати обираємо "каїнів"?
Львів'янка   | 7.09.2009 10:48
Чи є БЮТоголові "каїнами"?
Стрілець   | 7.09.2009 10:57
Львів'янка:
Пане Стрілець, чому так думаєте?
Я особисто буду голосувати за Ющенка.
Рішення саме по собі таки правильне.
Але, на жаль, мушу таки порадити безпосередньо перед виборами якось та оцінити ті кляті шанси – у кого які. Чи є якийсь реальний конкурент цим "два чоботи – пара", тобто Янученку з Тімашевичем.
Якщо є – то чи не краще таки за нього, а то ж може й одного голосу не вистачити...

(Я там злегка переплутав літери – Януковичу з Тімашенко)
Никита   | 7.09.2009 12:09
Стрілець:
мушу таки порадити безпосередньо перед виборами якось та оцінити ті кляті шанси
Як?
Рейтингам я не вірю.
Інтуїтивно?
Прислухатись до думки тих, хто є беззаперечними авторитетами (Євген Сверстюк, наприклад)?
Львів'янка   | 7.09.2009 12:09
Стрілець
Те що Тімошенко і Янукович чоботи із одної пари, - то 1000%.
Візьміть проаналізуйте рішення "Урядів" наприклад заборона на встановлення індивідуального опалення.
Уряд Януковича прийняв заборонити, Тимошенківці ні пари з вуст.
Тобто є ВЕЛИКА зацікавленість в "присадці" населення до ЦО- так "воровати" легше, і народ боргувати можна заставити.
Чому, так кажу, Ви напевне знаєте.
Де слова Тимошенки, про перехід на електроенергію, на альтернативу?
Те що заявляє міністр ЖКГ-це є блуд слуги який в пошуках "где стирить?"
Обраним є народ України.Мовчазних, БОРГО-боязний...
Нагинай- неломається терпить, наче молода парость...
Львів'янка   | 7.09.2009 12:19
Никита:
Стрілець:

мушу таки порадити безпосередньо перед виборами якось та оцінити ті кляті шанси
Як?
Рейтингам я не вірю.
Інтуїтивно?
Прислухатись до думки тих, хто є беззаперечними авторитетами (Євген Сверстюк, наприклад)?
Підтримую.
Також не вірю рейтингам, жодним соцопитуванням. Сьогодні настав час який можна охарактеризувати як "жнива брехні"... Різного роду політикани щільно засіяли нашу землю брехнею, душу виснажують, але є Люди (погоджусь із прізвищем Сверстюк) які заслужили, щоб ЇХ чули. Отож Вони повинні бути почутими- народ повинен ПРИСЛУХАТИСЬ і зрозуміти.
Скосити "брехню" і засіяти зерна правди.
Львів'янка   | 7.09.2009 12:23
Скосити "брехню" і засіяти зерна Правди.
Біблійне "слово" яке впало в родючу землю.
Українці виснажені брехнею, виснажені різного роду політичними проектати, але морально-духовно вцілілі.
ТАК є "без-ликі вони"-котрі балакають несучи брехню, щоб "вона-без-лика" працювала!
АЛЕ це жодного стосунку до українського народу немає.
ВІРЮ! В те що брехнею світ ОББІГЛИ, але назад не повернуться!