Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

18 серпня о 12:00 У Міжнародному виставковому центрі відбудеться презентація "Снів Ганса Християна"

Потоцька Надія | 17.08.2009 22:05

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
1

УВАГА!!

18 серпня о 12:00 розпочнеться найвизначніша подія V Київської міжнародної книжкової виставки-ярмарку!

У Міжнародному виставковому центрі (що знаходиться за адресою Броварський проспект, 15) опівдні, у конференц-залі павільйону N1, буде презентовано книгу "Сни Ганса Християна", яка є гармонійним синтезом таланту відомої української письменниці Лесі Ворониної, майстерного пензля художниці Катерини Штанко, а також умінь багатьох інших людей, що доклали масу зусиль (і навіть трішечки чарів;)) для того, щоб зробити книгу найкращою, найдобрішою та найчарівнішою.

"Сни Ганса Християна" – не лише красива дитяча книжка. Це – новий виток розвитку книговидання в Україні, чому свідченням є її перемога на VI Міжнародному конкурсі "Мистецтво книги" у номінації "Книга для дітей та юнацтва" в Москві. Також це перша в історії українського книговидання книжка, рекомендована до участі в престижному міжнародному конкурсі імені великого казкаря Ганса Християна Андерсена (що проводиться у Великобританії) як така, що отримала високі оцінки відомих художників різних країн. А на конкурсі "Краща книга України" "Сни Ганса Християна" є гідним суперником найкращих українських видань.

На презентації будуть присутні:

авторка книги – письменниця Лесі Воронина;

художниця – Катерина Штанко;

шеф-редактор видавництва "Грані-Т" – Діана Клочко;

представник поліграфічної фірми "АДЕФ-Україна".

Окрім того на презентації будуть присутні й інші поважні гості.

Тож запрошуємо усіх, хто прагне долучитися до чарівного світу лісових тролів, слимачків, янголів та ельфів, пірнути у невимушену атмосферу казки і дитинства, дізнатися безліч цікавих серкретів творчості від Лесі Ворониної та Катерини Штанко, а також почути багато нового у галузі поліграфії, на презентацію найунікальнішої книги українського книговидавництва "Сни Ганса Християна".


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua