Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/life/4a409d7b5a001/

КВІТУЧА МЕДИЦИНА

Солом'янський _БЮТ | 23.06.2009 12:16

КВІТУЧА МЕДИЦИНА

Солом'янська районна партійна організація "ВО "Батьківщина" привітала співробітників поліклініки N4 Солом'янського району з Днем медичного працівника. Співробітники РПО вручили лікарям подяки за самовіддану працю та високий професіоналізм від голови Київської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Анатолія Семиноги та подарували щоденники від голови Солом'янської РПО Олександра Соломенцева.

Солом'янці привітали лікарів з професійним святом та донесли до них інформацію про проект рішення Київради щодо безкоштовного проїзду в міському пасажирському транспорті працівників галузі охорони здоров'я.

Також до цього дня проходила виставка квітів, приурочена до Дня медичного працівника. Кожна експозиція була виготовлена руками лікарів поліклініки із живих квітів та інших природних матеріалів. Багато композицій мали надзвичайно цікавий задум та назву. Особливо сподобалися відвідувачам виставки роботи "Невідкладна допомога", "Люди в білих халатах", "Добро завжди перемагає зло", "Символ медицини", "За здоров'я планети", "Лісова галявина", "Мрія про досконалість", "Лісова симфонія".


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua