Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

У столиці започатковано щорічні Шевченківські вернісажі

Катря | 31.03.2009 00:33

-9
Рейтинг
-9


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
11

У Шевченківському районі започатковано щорічні Шевченківські вернісажі, кошти від яких будуть спрямовані на розвиток пріоритетних культурно-мистецьких заходів центрального району.

У Шевченківському районі відбувся аукціон творів сучасного малярства. Захід став кульмінацією благодійного Шевченківського вернісажу "Поезія живопису" до Дня пам'яті Кобзаря, який тривав протягом десяти передаукціонних днів у галереї Будинку вчителя. "Традиції меценатства та благодійництва свого часу були дуже по популярними в українській столиці, завдяки багатим городянам місто розвивалося, росло і вважалося одним з найошатніших в Європі. Зараз, я впевнений, Київ потребує таких же заходів, аби почати розвиватися відповідно до вимог вже XXI століття та зберегти свою історичну самобутність і неповторність. З цією метою минулого року у Шевченківському районі було започатковано щорічні Шевченківські вернісажі, кошти від яких будуть спрямовані на розвиток пріоритетних культурно-мистецьких заходів центрального району. Можливо, якщо люди побачать небайдужість до рідного міста політичної, бізнесової та культурної еліти, то й самі більш бережливо ставитимуться до чистоти вулиць, дворів, під'їздів. " – зазначив заступник голови Шевченківської райради, депутат від фракції БЮТ Олександр Федоренко. Родзинкою цьогорічного, другого, Шевченківського вернісажу "Поезія живопису" стала участь п'яти дитячих робіт художників-студійців. Веселі, життєрадісні, емоційні твори малечі віком від 5 до 9 років й відкрили аукціон-2009. І, як не дивно, цей мистецький експеримент виправдав себе, найбільш запекла боротьба торгів розгорнулася навколо полотен "Салют" Михайла Керезя, "Погляд" Марії Шепелевої, "Дорога до храму" Родіона Борулька, "Квіти" Діани Столар та "Джаз" Бориса Кислинського. Тож у підсумку благодійного аукціону було продано майже 20 полотен вартістю від 1000 до кількох десятків тисяч гривень. Кошти будуть спрямовані на облаштування "Алеї мистецтв" вздовж території Ботанічного саду ім. академіка О. Фоміна та встановлення пам'ятника Володимиру Висоцькому в районі Львівської площі. Нагадаємо, що минулого року на благодійному Шевченківському вернісажі "Шевченківський район – українцям Оттави" було зібрано 10 тис. у.о. на встановлення бронзової скульптури молодому Тарасу Шевченку у столиці Канади.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua