Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
дети-сироты   забота   будущее   любовь   люди доброй воли

Так правильно?

Алтика | 16.10.2008 15:15

6
Рейтинг
6


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
5

Що б підтримати молодь під час вступу до самостійного життя, ми відкриваємо новий напрямок в програмі "Чужого горя не буває" – "В ім"я майбутьньго!"

Так правильно?
Благодійне страхування

дітей-сиріт "В ім"я майбутьнього!"


Кожній дитині потрібні любов і захист. Особливо якщо у неї немає батьків. Особливо тій, яка знедолена і хвора. На жаль, в нашій країні багато таких дітей. Маленька людина з надією і любов'ю дивиться на світ, і наша головна турбота – виправдати цю надію. Не відвернутися, не зрадити, а відповісти такою ж любов'ю. Любов'ю, про яку говорить апостол Павел:

Любовь долготерпит, милосердствует, любовь не завидует, любовь не превозносится, не гордится, не бесчинствует, не ищет своего, не раздражается, не мыслит зла, не радуется неправде, а сорадуется истине; все покрывает, всему верит, всего надеется, все переносит. Любовь никогда не перестает.

(1-е Коринфянам 13:4-8).


Ми плекаємо, жаліємо малюків і піклуємося про діток-сиріт. Багато хто з них росте захищеним, в любові і турботі, хоч і з без батьків. У таких установах як Київська спеціалізована школа-інтернат N12 для дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківської опіки, "Будинок щасливих дітей" і ін. Їх добре адаптують соціально. Але... як живуть ці діти коли настає час залишати стіни рідної школи? Вони ще не заробляють, але їм вже ніхто не подарує ні сукні, ні цукерки...

Дитина розгубленна. Що робити? Ось саме в цей, нелегкій та відповідальній (адже йдеться саме про формування моделі поведінки в подальшому дорослому житті!) час, на допомогу приходить наша программа фінасової підтримки.

Що б підтримати молодь під час вступу до самостійного життя, ми відкриваємо новий напрямок в програмі "Чужого горя не буває" – "В ім"я майбутьньго!" Це добродійне страхування життя дітей добрими, небайдужими людьми за накопичувальними програмами, яке дає можливість дітям отримати певну суму грошей на подальшу освіту, придбання необхідного майна і т.і.

Відкрито спеціальний рахунок, кошти з якого ідуть саме тільки на благодійне страхування дітей-сиріт.

Стати страхувальником може кожна людина доброї болі:

- Звічайна, яка не має надто великих статків, але серце якої болить за знедолених, може, вклаши 10-20 гривнів, буде впевненною, що навідь ці невелики кошти стануть в нагоді певній дитині-сироті в самий відповідальний час її життя.

- Людина, бажаюча взяти піклування за конкретну дитиною певного закладу може особисто взяти піклування над нею, та навідь, стати крещенною для малюка і опікуватися ним, товаришувати, підтримувати морально, духовно, матеріально. Тут в нагоді – программа накопичувального страхування дитині на термін – до повноліття. Переодичність страхових внесків обирає сам страхувальник на свій розсуд та стає, при бажанні, вигодонабувачем. Наприклад, сплачуючи 2-3 гривні в день, Ві накопичуєте для свого крещенного – 10 000 гр для вступу в самостійне життя та захищаете його не весь період дії договору від несчастного випадку, травми, хвороби.

- Людина, спроможна взяти на себе піклування за певну группу дітей або всіх сиріт вихованців певного закладу, може статі крещенним для багатьох дітей та прокласти для юних знедолених громадян України реальний шлях у майбутнє – це майбутнє нашої держави!

- Страхувальником може бути як фізична так і юридична особа – підприємтсво, заклад, організація, тощо, яка розуміє соціальну відповідальність бізнесу перед суспільством і набуває таким чином певного соціального статусу.

Перші кроки вже зробленно. На сьогоднішній день застраховані всі вихованці Київської школи-інтернату N12 і 30 вихованців Запоріжського дитячого будинку сімейного типу.

Приєднуйтесь до нас в ім"я майбутього! Не залишайтися байдужими до чужого горя – бо чужого горя не буває!

Коордінаційна рада програми "В ім"я майбутьнього":

8 067 895 33 53 Алла Ткаченко

8 067 219 58 77 Оксана Калашнікова

Реквізіти:

р/р 26007037099301

МФО 300937

Код ОКПО 35082600

Філія "КРУ" банку "Фінанси та кредит" ТОВ

Призначення платежу: благодійне страхування.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua