Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
креативність

Покажіть мені сайт для українських дітей

Станіслав | 9.09.2008 01:10

10
Рейтинг
10


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
0

Лише збалансоване суспільство має право називатися цивілізованим. Народ, який лише копає або який лише запускає ракети не буде жити комфортно ніколи. Ніхто не буде слати на передову солодкі листи, якщо ми не побудуємо комфортні тили для наших малят і дівчат:-)

Покажіть мені сайт для українських дітей
Якщо запустити пошук на слово "для малят" то Гугль, принаймні на першій сторінці пошуку, видасть рівно "0" посилань на спеціалізовані сторінки для малят (пропозиція купити книжку не враховується). Якщо ж пошукати по "росія агресор", то отримаєте тематичних стоінок від закликів протесту до аналітичних статей і десятки спеціалізованих сайтів. Я розумію, що Росія таки агресор, але... holly smack! нуль сторінок для малят! Чи вміємо ми балансувати між протестом і побутом?

Лише збалансоване суспільство має право називатися цивілізованим. Народ, який лише копає або який лише запускає ракети не буде жити комфортно ніколи. Ніхто не буде слати на передову солодкі листи, якщо ми не побудуємо комфортні тили для наших малят і дівчат:-) Потрібно, щоб україномовним дітям і підліткам було комфортно в Україні і в українському Інтернеті щоб відчувалося комфортно, для того, щоб вони в майбутньому дивилися на агресора, як на того, хто руйнує не просто країну, а й тих, хто руйнує їх світ.

Я слухаю італійське радіо час від часу. Воно залите дитячими голосами, як сонцем. І це Італія, де ще недавно мафія зухвало вбивала своїх критикив чи не щодня, де 30 урядів змінилося за 30 років, країна, яка зазнала горя і вчора, і сьогодні. То що не вистачає нам українцям, щоб збалансувати свої медіа між позитивом і протестом? Мені здається не вистачає малого: доброї волі самих українських активістів. Особисто я намагаюся після кожного випаду українофобії в медіа написати або статтю для української Вікі, або красивий вірш, оповідання, або фахову статтю українською мовою. Я розумію, що агресія, українофобія, зло страждає від позитивної креативності більше ніж від "пропорційної відповіді". Визнаю, що протестна агресія може бути якщо не виправдованою, то зрозумілою. Тільки лише тоді, якщо це агресія не затьмарює твій розум і залишає місце і час для красивого.

Коментарі
Ось ще: – загадки та ребуси

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua