Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Пісня в дорогу

Киянка | 28.06.2008 16:42

13
Рейтинг
13


Голосів "за"
15

Голосів "проти"
2

Щоб менше діставала попса в мандрах, у відпустці, берімо з собою магнітофони, плейери, а ще краще – гітару, гарне товариство, і наповнюймо простір своїм!

Щоб менше діставала попса в мандрах, у відпустці, берімо з собою магнітофони, плейери, а ще краще – гітару, гарне товариство, і наповнюймо простір своїм! Нашими, українськими піснями.

Як народні, старовинні, так і сучасні українські пісні є не лише ліричні, але й героїчні. Ось можна підібрати до душі тут http://www.pisni.org.ua/ і тут http://oun-upa.org.ua/audio/, і ще багато можна при бажані нагуглити:)

Чесно кажучи, на відпочинку особисто я найбільше люблю слухати спів пташок, шепіт дерев чи хвиль. Ну і з близькими – ніколи ми між собою не можемо наговоритися:) Але нерідко буває так, що доводиться примусово слухати всякі блатняк чи попсу, яку врубають оточуючі туристи-відпочивальники. Так на випередження – заповнюймо простір нашим! Берімо українські пісні в дорогу!

Ми вже гітару спакували;)

Приїдемо – розповім про свіжі мандрівні враження, нові пісні, поділюся фотками.

Всім добрим людям – гарного, цікавого літа!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua