Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
конкурс   творчість   патріотичний одяг   Наш Формат
2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

Цікавий конкурс!

Киянка | 4.06.2008 18:25
Навчальний рік завершився, і, хто не задіяний в іспитах, можна – батькам і дітям разом – спробувати свої сили в корисній творчій справі. Намалюймо патріотичну футболку!
Коментарі
  | 4.06.2008 21:37
Это уже довольно приевшийся способ зарабатывать деньги на не опытных молодых дарованиях: "Вы нам свои идей – а мы вам приз за победу в конкурсе...". И это во много раз дешевле, чем нанимать специалистов и оплачивать их труд. И кстати, то, что желают получить организаторы этого, конкурса вполне можно считать интеллектуальной собственностью. Так что в качестве оплаты или приза вполне мог быть процент с продажи изделий, на которых будет помещены работы победителей.
Киянка   | 4.06.2008 22:00
Владислав:
А я вже дещо відправила:) Розуміючи, що сама не зреалізую, так хай інші, хто може. Мені – не шкода, аби корисні ідеї "працювали". Вам такі міркування в голову не приходили? І по роботі я часом дарую бєзвоздмєздно:) свою інтелектуальну власність – особливо тоді, коли це потрібно для молоді. Можу собі таке дозволити. А Ви?
  | 5.06.2008 11:09
Одно дело, когда ты безвозмездно даришь, и совсем другое когда даже твои идеи переходят в чужую собственность с помощью нехитрых приемов. Как пример – история одного города, в котором весьма богатый предприниматель объявляет конкурс на лучший бизнес – проект для реализации его в родном городе. В конкурсе был победитель, был и приз. Но уже через год многие участники начали узнавать свои идеи реализованными и приносящими прибыль организатору конкурса... Была еще одна известная фирма, которая объявила конкурс рецептов солений. И приз тоже был, а фирма с "пустого места" получила базу данных рецептов с одновременным самоопросом о гастрономических пристрастиях потребителей...
Киянка   | 5.06.2008 16:37
Владислав:
Не те, щоб з вищевикладеним не згодна в принципі, але, в даному випадку, як і в аналогічних, думаю, можлива користь (суспільна) виправдовує дії тих, хто "знайшов" таким чином одне одного (хто має ідеї, але не може сам їх реалізувати, та хто може це зробити). Тут суто матеріально-правовий підхід нмд не варто застосовувати по-буквалістському.

Одним словом: хто хоче щось своє подарувати на об"єктивно корисну справу – то чому б ні
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua