Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Подарунки

Віра | 3.06.2008 23:45

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
0

шоб не парити голову

Всім приємно отримувати подарунки. На будь які свята та просто так, за для хорошого настрою. Дарують все, починаючи від неповторних прикрас з дорогоцінного каміння і закінчуючи неперевершеною фоторамкою зробленою власними руками. Але невідємним додатком до будь якого презента є квіти. Звичайно, отримавши букет із ста чи більше білих троянд, жодна дівчина не залишиться байдужою. Але як щодо вибагливих та капризних принцес. На одні в них адергія, а інші не пасують до лилово-синіх черевичків. Але навіть і для таких перебірливих у наш час знайдуться цікавинки.

Без питань,що у найближчому квітковому магазині ви навряд чи знайдете тропічні букети та вітки сакури, але, звернувшись до сусіднього тогрового центру, ви неодмінно натрапите на салон декоративних букетів та квіткових композицій. Тут вам і різнобарвні орхідеї, і автентичні соняхи серед лютого місяця та загалом все, на що у вас вистачить фантазії і навіть більше. В кожного з нас свої неповторні естетичні погляди та відчуття прекрасного, але така справа, як компонування букетів, річ дуже тонка та відповідальна. Одна маленька деталь може бути не додана і вся композиція нанівець, і навпаки зайва гілочка бадилля перетворить букет та вирвану з клумби ахапку квітів. Тож варто все ж звернутись до професіоналів котрі створять вам саме те, що потрібно. Цього року, як ніколи багатий вибір різнотрав'я, як імпортного так і вітчизняних теплиць, котрі за виглядом і ароматом не те що не відстають, а навіть перевершують привезені екземпляри. І до того ж підбираючи та купуючи композицію у профільованих місцях будьте впевнені, що вам не підсунуть зівялі чи хворі квіти. Будьте впевнені, що букет буде радувати щасливих власників тиждень, а бо й два тижні, а після цього іх можна буде засушити і зробити якусь екібану.

Якщо вам скажуть, що ненавидять дивитись, як квіти в'янучи помирають, то і для цього варіанту знайдеться вихід. Кімнатні рослини у горщиках чи водяній суміші. Вибір таких квіточок також приголомшує. Призвезені бозна-звідки, з листочками чи суцвіттями, колючками та пушком. Але і в цій ситуації необхідно поспілкуватися з продавцем. У мене була дуже цікава ситуація. Я придбала своїй подрузі Мемозу недоторкану. На перший погляд непримітна квітка. Тоненький стовбурець, маленькі листочки водянисто-жовтого кольору. Якщо б не продавець, я б навіть увагу не звернула. А неповторність ії заключається у тому, що при дотику її листочки зкручуються, від чого стають дуже кумедними. Іменниниця була у захваті так само як і всі гості, котрі щохвилини зачіпали бідолашну мемозу. Рослинка вже другий рік підіймає настій моїй подрузі.

Приносячи додому квіти ви отримаєте масу емоцій та ковток свіжого повітря.Даруйте радість вашим близьким та поповнюйте свій домашній ботанічний сад.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua